İl Tertip Komiteleri 21 Mart 2017 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1- Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan Işıklıspor’dan 3508310  Lisans nolu İsmail Kabataş, Kutlubeyspor’dan 392589 Lisans nolu İsmail Günay, Baklan Bld.spor’dan 1807068 Lisans nolu Erol Buğday, Kızılcaspor’dan 1849065 Lisans nolu Necati Karataş, Kocayaka Emekspor’dan 1882410 Lisans nolu Ali Ordu, Karahisar Bld.spor’dan 1890237 Lisans nolu İbrahim Görüken, Karahisar Bld.spor’dan 1894475 Lisans nolu Sadettin Subaş, Yeşilyuvaspor’dan 3542452 Lisans nolu Oğuzhan Şakar, Denizli Gençlergücüspor’dan 356524 Lisans nolu Neşat Göçen, Kalınkozspor’dan 1844502 Lisans nolu Serkan ÇekmenBaşkarcı İ.Y.spor’dan 1856551 Lisans nolu Oğuzhan Koç, Başkarcı İ.Y.spor’dan 1881224 Lisans nolu Eren Çaylak, Y.Çivril Bld.spor’dan 1883972 Lisans nolu Anıl Yılmaz, Sarayköyspor’dan 3509895 Lisans nolu Tevfik Yıldız, Çal Belediyespor’dan 3547483 Lisans nolu Veli Çoban, Kalınkozspor’dan 3547041 Lisans nolu Selman Özcan, Başkarcı İ.Y.spor’dan 3525417 Lisans nolu Ali İhsan Duran, 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

2 – Işıklıspor’dan 448233 Lisans nolu Emrah Ay küfür, hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Y.İ. Akhanspor’dan 1827819 Lisans nolu Kenan Altınay yardımcı hakeme vurma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Yeni Güneyspor’dan 17494 Lisans nolu teknik sorumlu Emin Baloğlu hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Pamukkale Kartalspor’dan 1872929 Lisans nolu Ahmet Yıldız şiddetli hareket ve hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

– Yeşilyuvaspor’dan 3542452 Lisans nolu Oğuzhan Şakar 2. İhtardan ihraç sonrası hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

7 – Alpler Gençlikspor’dan 3538396 Lisans nolu İrfan Kaculu hakem kararına itiraz, kulübeye tekme nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

8 – Alpler Gençlikspor’dan 1895053 Lisans nolu Ferdi Dabanlı rakibinin göğsüne dirsek atma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

9 – Sökmenspor’dan 1841412 Lisans nolu Volkan Özdemir rakibinin bileklerine tekme atma, hakeme küfürlü hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

10 – Kutlubeyspor’dan 1840809 Lisans nolu Süleyman Sancar hakeme küfür ve saldırı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

11 – Kutlubeyspor’dan 1830249 Lisans nolu Şahap Ülker hakeme tehdit, küfür ve saldırı teşebbüsü nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – 19.03.2017 tarihinde oynanan Kutlubeyspor – Çıtakspor müsabakasının 89. Dakikasında 1840809 Lisans nolu Süleyman Sancar ve 1830249 Lisans nolu Şahap Ülker’in hakeme saldırması, ev sahibi takımdan 2 taraftarın sahaya girip saldırı teşebbüsünde bulunması nedeniyle müsabaka hakem tarafından 89. Dk’da Çıtakspor lehine 4-2 iken tatil edilmiş olup  İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – Çardak Bld.spor’dan 3525205 Lisans nolu Rıza Güldür hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – Başkarcı İ.Y.spor’dan 47958 Lisans nolu yönetici Yüksel Köktaş teknik alanı ihlal nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Başkarcı İ.Y.spor’dan  3510538 Lisans nolu Tahirhan Sarıca hakeme hakaret ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Başkarcı İ.Y.spor’dan 1881842 Lisans nolu Selahattin Keskin rakibe şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – Başkarcı İ.Y.spor’dan 1881224 Lisans nolu Eren Çaylak hakem kararlarına sözlü itiraz, rakibe saldırı, hakemin üzerine yürüme nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 – Sarayköy Menderesspor’dan 3548898 Lisans nolu Furkan Çelik rakibe küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 – 15.03.2017 tarihinde oynanması gereken V.T.Şirinköyspor – Sarayköy Menderesspor U16 maçına Sarayköy Menderesspor sahaya çıkmadığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20 – 15.03.2017 tarihinde oynanması gereken Çamelispor – Elit Futbol Kulübü U16 maçına Elit Futbol Kulübü sahaya çıkmadığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21 – Kale Belediyespor’un U14 takımında oynayan oyuncuların TEOG sınavına gireceğinden dolayı ve antrenörlerinin olmaması nedeniyle müsabakalara çıkmadığından dolayı İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22 – 19.03.2017 tarihinde oynanan V.T.Şirinköyspor – Denizli Yıldızspor U19-2 müsabakasında 43. Dakikada D.Yıldızspor’un sahada yediden az oyuncu kaldığından D.Yıldızspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

23 – 19.03.2017 tarihinde oynanan Bağbaşı Zeytinköyspor – Nikferspor U19-2 maçında 78. Dakikasında Nikferspor’un sahada yediden az oyuncu kaldığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

24 – 18.03.2017 tarihinde oynanması gereken Dokuzkavaklarspor – Serinhisarspor U19-1 müsabakasına Serinhisarspor sahaya çıkmadığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

25 – 18.03.2017 tarihinde oynanması gereken Y.Çivril Bld.spor – İncilipınarspor U19-1 müsabakasına İncilipınarspor sahaya çıkmadığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

26 – 14.03.2017 tarihinde oynanan Serinhisarspor – Y.İAkhanspor U19-1 maçında Serinhisarspor sahada yediden az oyuncu kaldığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

27 – 14.03.2017 tarihinde oynanan Serinhisarspor – Y.İAkhanspor U19-1 maçında Y.İ Akhanspor’dan 3513500 Lisans nolu Hüseyin Ülker ciddi faullü oyun nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

28 – Serinhisarspor’dan 1236613 Lisans nolu Yunus Emre Bingöl rakibe küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi