Tertip Komiteleri yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 –Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan, İncilipınargücü GSK’dan 3511087 Lisans nolu Buğra Tok,Denizligücüspor’dan 3508474 Lisans nolu Ali Eray Erdoğan, Acıpayam Belediyespor’dan 3519577 Lisans nolu Yunus Emre Güngör, Yeşilköyspor’dan 3502694 İbrahim Abalı, Akkonakspor’dan 3540479 Lisans nolu Adem Furkan, Çal Belediyespor’dan 1846900 Lisans nolu İsmail Çetin, Çamelispor’dan 1878187 Lisans nolu Muharrem Yıldız, Denizli Gençlergücüspor’dan 3566759 Lisans nolu Hasan Birgül, ASP Gençlikspor’dan 356878 Lisans nolu Ferdi Kaplan,  Nikferspor’dan 444365 Lisans nolu Uğur Pala, Alparslan Gençlikspor’dan 1851586 Lisans nolu Deniz Çobanoğlu, Fatih 1453 Spor 1890190 Lisans nolu Mehmet Turgut, Sarayköy 1926 FK’dan 1825095 Lisans nolu Burhan Berk Soylar, Pamukkalespor’dan, 1813817 Lisans nolu Cemal Sarıca’nın 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına;

2 – Denizli Telekomspor’dan 3516879 Lisans nolu Süleyman Yılmaz’ın rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Denizligücüspor’dan 3508476 Lisans nolu teknik sorumlu Ali Kepenek’in hakeme yönelik aşırı itirazı ve tehtidi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Akkonakspor’dan 18663 Lisans nolu Mesut Oluk’un hakeme şiddetli itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Çamlık Futbol Kulübün’den 3530957 Lisans nolu Efe Görkem Aygören hakeme hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Denizli Telekomspor’dan 3544667 Lisans nolu Burak Başkaya’nın hakeme yönelik hakaret içeren eylemleri nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 – Bağbaşı Zeytinköyspor – Y. Çivril Belediyespor U19 müsabakasında Y. Çivril Belediyespor’un oyuncu sayısının 7 den az kalmış olması nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – Kale Belediyespor – Yeşilköyspor U15 müsabakasında çıkmayan Kale Belediyespor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 – Sarayköyspor’dan 426030 Lisans nolu Barış Gezen’in rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

10–Y. İzolasyon Akhanspor’dan 1827819 Lisans nolu Kenan Altınay rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11– Çamelispor’dan 1878187 Lisans nolu Muharrem Yıldız’ın rakibine yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – Y. İzolasyon Akhanspor Kulüp Başkanı İbrahim Eroğul’un hakeme hakaret içeren eylemleri nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – Denizli Telekomspor’dan 13191Lisans nolu Hasan Ersoy’un hakeme yönelik hakaret içeren ve saldırgan eylemleri nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – Dokuzkavaklarspor’dan 22452 Lisans nolu Yiğit Pulcu’nun hakeme yönelik hakaret içeren eylemleri nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Dokuzkavaklarspor yöneticisi 749 Lisans nolu Mustafa Doğan’ın hakeme aşırı itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – ASP Gençlikspor’dan 32131 Lisans nolu Teknik Sorumlu Ramazan Şahin’in hakeme yönelik hakaret içeren eylemleri nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – Siteler Mahallesispor’dan 4234754 Lisans nolu Samet Pekşen’in rakibine yönelik hakaret içeren eylemleri nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 – Işıklıspor’dan 15857 Lisans nolu Antrenör Yavuz Yıldız hakeme yönelik hakaret içeren eylemleri nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi