İl Tertip Komiteleri 25 Nisan 2017 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1- Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan Kızılcaspor’dan 1849065 Lisans nolu Necati Karataş, İncilipınarspor’dan 1899678 Lisans nolu Bayram Ceylan, Alpler Gençlikspor’dan 3538122 Lisans nolu Semih Erer, Denizligücüspor’dan 3510559 Lisans nolu Barunduk, Akkonakspor’dan 3505025 Lisans nolu Burak Güngör, Demirten Yeşilköyspor’dan 3514534 Lisans nolu Ahmet Kızıldere, Sarayköyspor’dan 3509898 Lisans nolu Arda Alp Acun, Kelekçi Gençlikspor’dan 3550702 Lisans nolu Ahmet Çelik, Sarayköyspor’dan 3534002 Lisans nolu Sinan Şencan, Bozkurt Belediyespor’dan 3549425 Lisans nolu Hilmi Taha Altuntaş, Kuşpınarspor’dan 3550436 Lisans nolu Ömer Faruk Kocakaya, Yeşilyuvaspor’dan 1816055 Lisans nolu Bilal Özdemir  1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

2 – Karakovaspor’dan 1870234 Lisans nolu Abbas Özdemir rakibe şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 –Kızılcaspor’dan 1880368 Lisans nolu Emre Yavuz rakibe tekme nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Kızılcaspor’dan 2530696 Lisans nolu Tugay Şahin hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Kızılcaspor’dan 1872030 Lisans nolu Emre Doğan hakeme hakaret ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

– Kızılcaspor’dan 2512365 Lisans nolu M.Mustafa Tatarcık hakemlere hakaret  nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

7 –  Kızılcaspor’dan 1849065 Lisans nolu Necati Karataş ikinci sarı karttan ihraç sonrası hakeme küfür ve hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

8 –  Sökmenspor’dan 1815520 Lisans nolu Mustafa Çiftçi hakeme yönelik şiddetli hareket ve küfür, hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

9 –  Sökmenspor’dan 1840476 Lisans nolu Ümit Şahan rakibe yönelik şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

10 – Kutlubeyspor’dan 3550165 Lisans nolu Umut Ertuğrul rakip oyuncuya küfür ve hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

11 – Kutlubeyspor’dan 1801382 Lisans nolu Kemal Karaman rakip oyuncuya küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – Siteler Mah.spor’dan 1800386 Lisans nolu İdris Keysan rakip oyuncuya küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 –  Denizli Yıldızspor’dan 1857811 Lisans nolu Veli Süslü rakip oyuncuya tekme ve şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – Denizligücüspor’dan 15783 Lisans nolu teknik sorumlu Ahmet Daşel teknik alanı ihlal nedeniyle  İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Akkonakspor’dan 3516593 Lisans nolu Mehmet E. Sarı şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Alpler Gençlikspor’dan 3538115 Lisans nolu Hüseyin Çimkılıç şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – Alpler Gençlikspor’dan 3538123 Lisans nolu Sezer Akpınar şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 – Kızılcabölükspor’dan 3547629 Lisans nolu Mestan Bozdeveci şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 – Çamelispor’dan 3518385 Lisans nolu Burak Cenk Göymen hakemlere küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20 – Denizli Yıldızspor’dan 3526522 Lisans nolu Muhammet Erol Abaş şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21 – Sarayköy Menderesspor Kulübünün 25.04.2017 tarihli dilekçesinde 25.04.2017 tarihindeki ve bundan sonraki U16 gençler müsabakalarına katılmayacaklarını belirttiklerinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22 – Tekkeköyspor Kulübü 22.04.2017 tarihinde oynanacak olan Acıpayam Bld.spor – Tekkeköyspor U16 müsabakasına çıkmayacaklarından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

23 – 23.04.2017 tarihinde oynanması gereken Pamukkale Fatihspor – Serinhisarspor U14 maçında Serinhisarspor sahaya çıkmadığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

24 – 22.04.2017 tarihinde oynanması gereken Sarayköyspor – Tavas Birlikspor U14 maçında Tavas Birlikspor sahaya çıkmadığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

25 – 19.04.2017 tarihinde oynanan Dokuzkavaklarspor – Akkonakspor U19-1 müsabakasında maçın 50. Dakikasında Akkonakspor sahada yediden az oyuncu kaldığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi