Tertip Komiteleri yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 –Denizli Starspor’dan 3536287 lisans nolu Mustafa Karakoç, Çal Belediyespor’dan 186511 lisans nolu Mustafa Kurt, Kalınkozspor’dan 18020445 lisans nolu Muharrem Coşkun, Kalınkozspor’dan 1852942 lisans nolu Musa Yenidede, Alparslan Gençlikspor’dan 442480 lisans nolu Tahir Kaya, Sarayköy Efelerspor’dan 1038625 lisans nolu Fatih Koca, Kocaderespor’dan 1869603 lisans nolu Mehmet Emin Kolukara, Üçler Alb. B.Ş. Spor’dan 1885708 lisans nolu Mert Er Kaplan, Acıpayam Kuyucakspor’dan 1836320 Lisans nolu Kadir Ayten, Denizli Sanayigücüspor’dan 439919 Lisans nolu Mehmet Koparan, Akköy Musabeyspor’dan 1893927 Lisans nolu İsmail Cengiz, Irlıganlıspor’dan 3502749 Lisans nolu İbrahim Çelik, Irlıganlıspor’dan 3515035 Lisans nolu Sinan Serin, Bereketlispor’dan 3500962 Lisans nolu Oğuz Baykara, Serinhisarspor’dan 3507605 Lisans nolu Özer Hamamcı’nın bir maç müsabakadan men cezasıyla cezalandırılmasına,

2 – Kocaderespor’dan 3502740 lisans nolu Doğan Bilge’nin çift sarı kartla ihracı nedeniyle 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına, ayrıca ihraç sonrası rakibine saldırıya teşebbüsü nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3-Kocaderespor’dan 3507724 lisans nolu Muhammet Pukar’ın şiddetli hareketi nedeniyle il disiplin kurulu sevkine.-

4– Kocaderespor’dan 3526505 lisans nolu Mevlüt Yaraneri’nin şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 –Kocaderespor’dan 1825031 Lisans nolu Çağatay Sarışık’ın rakibine saldırıya teşebbüsü ve hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 –Gürpınarspor’dan 1838482 lisans nolu Burak Çallı’nın rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 –Gürpınarspor’dan 3561968 lisans nolu Veli Dede rakibine şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 –Gürpınarspor’dan 3538536 lisans nolu Muhammet Eren’in rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 –Gürpınarspor’dan 1801377 lisans nolu İsmail Koparan’ın rakibine şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

10 –Tekkeköyspor’dan 1813412 lisans nolu Emre Köktaş’ın çift sarı kartla ihracı nedeniyle 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına, ayrıca ihraç sonrası hakeme hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11–Fatih 1453 Spor’dan 1853458 lisans nolu Aydın Karakoç’un rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12–Fatih 1453 Spor’dan 51853 lisans nolu yönetici Halit Şahin’in rakip oyunculara saldırganlık tavır ve hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13– Bozkurt Belediyespor’dan 1820656 lisans nolu Zeki Can Çakır’ın şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14–ASP Gençlikspor’dan 987472 lisans nolu Özkan Köse’nin şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15–Y. Çivril Belediyespor’dan 411571 lisans nolu Ersan Tokalaç’ın rakibine ve hakame hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 –Sarayköy 1926 FK’dan 1818052 Lisans nolu Ufuk Özseçen’in hakeme hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 –Sofular Gençlikspor’dan 1894372 Lisans nolu Ramazan Ünlübaş’ın hakeme hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18- Irlıganlıspor’dan 3502816 lisans nolu Kemal Kebik’in çift sarı kartla ihracı nedeniyle 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına, ayrıca ihraç sonrası hakeme hakareti ve sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 –Eskiköyspor’dan 1650850 lisans nolu Bayram Çakır’ın seyirciye hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20 –Pelitlibağ Horoz Gençlikspor’dan 1878385 lisans nolu Süleyman Doğan’ın rakibe saldırısı ve şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21 –23.03.2019 tarihli Yeşilyuvaspor – Dodurgalarspor 2. Amatör Küme müsabakasının 65. Dakikasında Yeşilyuvaspor’un sahada oyuncu sayısının 7’den az kaldığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22 –24.03.2019 tarihli Karayahşilerspor – Sökmenspor müsabakasında Sökmenspor’un müsabaka isim listesine 2004 doğumlu oyuncu yazdığı tespit edildiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

23 – İncilipınargücü GSK’dan 3543478 Lisans nolu Barış Manav’ın rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

24 –Serinhisarspor’dan 3508457 Lisans nolu Yasin Görünmez’in hakeme hakareti nedeniyle İl Disiplin Kurulu sevkine,

25 –Bozkurt Belediyespor’dan 3541780 Lisans nolu Ali Karaman’ın rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

26–Bozkurt Belediyespor’dan 3549939 Lisans nolu Halil İbrahim Ertürk’ün rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

27–Denizli Kartalspor’dan 3572943 Lisans nolu Gökhan Karaokutan’ın rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

28–Denizli Kartalspor’dan 3516154 Lisans nolu Yusuf Şükrü Aras’ın hakeme hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

29–Denizli Kartalspor’dan 3572961 Lisans nolu Erkan Atmaca’nın rakibine şiddetli hareketi ve hakeme hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

30– ASP Gençlikspor’dan 3566868 Lisans nolu Umut Can Çıracı’nın çift sarı kartla ihracı nedeniyle 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına, ayrıca ihraç sonrası hakeme hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

31–Pamukkale Fatihspor’dan 3539549 Lisans nolu Mestan Yiğit Akın’ın rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

32–Pamukkale Fatihspor’dan 3553901 Lisans nolu Mücahit Çalhan’ın rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

33–Denizli Gençlergücüspor’dan 3545967 Lisans nolu Abdurrahman Ceviz’in rakibine şiddetli hareketi ve hakeme hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

34–19.03.2019 tarihli Denizli Telekomspor – Denizli Starspor U16 Ligi müsabakasına çıkmayacağını belirten Denizli Starspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

35–23.03.2019 tarihli Kızılcabölükspor – Elit Futboll Kulübü U19 Ligi müsabakasıda Elit Futbol Kulübünün esame listesinde yeteri kadar oyuncu bulunmamasından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

36–24.03.2019 tarihli Elit Futbol Kulübü – Acıpayam Belediyespor U16 Ligi müsabakasına çıkmayan Acıpayam Belediyespor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

37–24.03.2019 tarihli Bağbağı Zeytinköyspor – İncilipınargücü GSK müsabakasında İncilipınargücü GSK’nın oyuncu sayısının 7’den az kalmış olmasından dolayı İl Disiplin Kuruluna sevkine,

38–25.03.2019 tarihli Karakovaspor – Acıpayam Belediyepsor U19 Ligi müsabakasına çıkmayan Acıpayam Belediyespor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

39–25.03.2019 tarihli Şemiklerspor – Y. Çivril Bld. Spor U14 Ligi müsabakasına çıkmayacağını belirten Şemiklerspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

40–23 .03.2019 tarihli Tavas Birlikspor – Başkarcı İ.Y. Spor U19 Ligi müsabakasına çıkmayacağını belirten Başkarcı İ.Y. Spor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi