Tertip Komiteleri 26 Nisan 2016 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1- Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan Şemiklerspor’dan 3531218 Lisans nolu Mertcan Adak, Akhanspor’dan 1898143 Lisans nolu Yunus Emre Şenkaya, Yenigüneyspor’dan 418706 Lisans nolu Hasan Metin, Denizli Demiryolgücüspor’dan 1842112 Lisans nolu Erhan Korkmaz, Denizli Gençlergücüspor’dan 1804540 Lisans nolu Emre Köroğlu’nun 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

 2– Akhanspor’dan 3538810 Lisans nolu Mehmet Emre Öztürk rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Karakovaspor’dan 3525948 Lisans nolu Volkan Özdemir’in rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4– Anadolu Tepükocağıspor’dan 3535698 Lisans nolu Murat Karaokutan’ın bariz gol şansını engellemesi nedeniyle 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına, ihraç sonrası rakibine hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Anadolu Tepükocağıspor’dan 3535424 Lisans nolu Hüseyin Baysal’ın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Dokuzkavaklarspor’dan 3507724 Lisans nolu Muhammet Tugar’ın rakibine yönelik şiddetli hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7– Acıpayam Belediyespor’dan 3524625 Lisans nolu Hasan Alur’un rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – Acıpayam Belediyespor antrenörü 13339 Lisans nolu Dündar Gürsoy’un hakeme yönelik itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 – Karahisar Belediyespor’dan 1890238 Lisans nolu Mustafa Atakan Elbeli’nin çift sarı karttan ihracı nedeniyle 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına ayrıca ihraç sonrası sportmenlik dışı hareketleri nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 10 – Karahisar Belediyespor’dan 3538607 Lisans nolu Hüdaverdi Ekşi’nin rakibine şiddeti hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11 – Fatih 1453 Spor’dan 1825126 Lisans nolu Hakan Güleç’in sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12– Kocayaka Emekspor’dan 1864168 Lisans nolu Ali Ordu’nun hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13– Kocayaka Emekspor’dan 1840787 Lisans nolu Abdullah Karışık’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14– Gürpınarspor’dan 1838478 Lisans nolu Yunus Demirel’in rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15– Kocayaka Emekspor’dan 13653 Lisans nolu Fikret Dedenin hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16- Denizli Demiryolgücüspor’dan 441842 Lisans nolu Engin Kocaertuğrul’un rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – Denizli Demiryolgücüspor’dan 421911 Lisans nolu Cihan Kaya’nın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.