İl Tertip Komiteleri yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

 

1 –Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan, Sarayköy 1926 F.K.’dan 1833694 Lisans nolu Veli Özdemir, Sarayköy 1926 F.K.’dan 1825095 Lisans nolu Burhan Berk Soylar, Bağbaşı Zeytinköyspor’dan 1866585 Lisans nolu Fatih Öngül, Denizligücüspor’dan 3513780 Lisans nolu İbrahim Mert Yeşil, Kelekçi Gençlikspor’dan 3518411 Lisans nolu Cafer Gençoğlu, Kıralan Demirspor’dan 1830534 Lisans nolu Şahin Solak, ASP Gençlikspor’dan 3566857 Lisans nolu Ali Sağdıç, Elit Futbol Kulübü’nden 3545070 Lisans nolu Cengiz Baskın, Denizli Telekomspor’dan 3527401 Lisans nolu Furkan Çetiner, 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına;

 

2 – Yatağanspor’dan 1887195 Lisans nolu Uğur Zengin’in ciddi faullü oyun nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Pamukkalespor’dan 1459735 Lisans nolu Adem Özel’in ciddi faullü oyun nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Pamukkalespor’dan 444255 Lisans nolu Eren Aydınlar’ın hakeme fiziki temas, kartını kırma, küfür, hakaret ve saldırıya teşebbüs nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Pamukkalespor’dan 1891678 Lisans nolu Ümit Kalın’ın hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Pamukkalespor’dan 1825100 Lisans nolu Sezer Çimendağ’ın hakeme küfür ve hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 – Üçler Albayrakspor’dan 31387 Lisans nolu Abdullah Kartoğlan’ın hakeme hakaret ve maç sonu hakem soyunma odasına girmek, hakeme aşağılayıcı sözler söylemek nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – Yeşilköyspor’dan 57956 Lisans nolu yönetici Yunus Emre Tancan’ın hakeme yoğun itiraz ve teknik alanı ihlal nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 – Gökbörü İncilipınarspor’dan 46433 Lisans nolu Serkan Aydemir’in teknik alanı ihlal ve hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

10 – 25.11.2018 tarihinde oynanan Yatağanspor – Kıralan Demirspor müsabakasında formalarında Türk Bayrağı bulunduran Kıralan Demirspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11 – 25.11.2018 taihinde oynanan Bekilli Belediyespor – Demiryolgücüspor müsabakasında esame listesinde yaşı büyük 6 (Altı) oyuncu bulunduran Bekilli Belediyespor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – 25.11.2018 tarihinde oynanması gereken Pamukkale Kartalspor – İğdir Kayagücüspor müsabakasında Pamukkale Kartalspor’un esame listesini imzalayacak hiçbir sorumlu olmadığından, hakemin makul süre (15 dk.) beklemesinden sonra müsabaka hakem tarafından tatil edilmiştir. İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – ASP Gençlikspor’dan 3566862 Lisans nolu İsa Aydın’ın rakip takım oyuncularına küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – Denizli Yıldızspor’dan 3544655 Lisans nolu Çağlar Peker’in şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Değirmenönüspor’dan 3508499 Lisans nolu Berkin Soymaç’ın şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Pamukkale Fatihspor’dan 3541350 Lisans nolu Berat Özkan’ın şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – V.T. Şirinköyspor’dan 3542494 Lisans nolu Samet Arslan’ın hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 – 25.11.2018 tarihinde oynanması gereken Yeşil Çınarspor – Başkarcı İ.Y.Spor U15 müsabakasında sahaya çıkmayan Başkarcı İ.Y.Spor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi