Bu Kategoridesiniz : 28 Mayıs 2019 Salı 18:19

Tertip Komitesi Kararları -28.05.2019-

Tertip Komiteleri yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 –Honaz Spordan 365665 Lisans No’lu İsmail BİLİR, Pamukkale Fatih Spordan 1859563 Ali DAYLAN, Gökbörü Spordan 428515  Lisans No’lu Gökhan ERDOĞAN, Yeşilyuva Sporda 3549402 Lisans No’lu Ramazan DEMİRYUĞURAN, İncilipınar GSK Spordan 3531167 lisans No’lu Ahmet EROĞLU,  Bağbaşı Zeytinköy Spordan 3575625 no’lu Arda ZEYBEK , Kızılcabölük Spordan 3527620 Lisans No’lu Eren  GÜRPINAR  1 maç müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına..

2 – 26.05.2019 tarihinde oynanan Yatağan Spor – Denizligücü Spor 1A Playof müsabakasının 10. Dakikasında Yatağan Spor sahada 6 kişi kaldığından hakem tarafından tatil edilmiş olup disiplin kuruluna sevkine.(Denizligücü Spor 5-0 Öndeyken)

3 –26.05.2019 tarihinde oynanması gereken Çardak Bld Spor-Demiryolgücü Spor 1A playof spor müsabakasına çıkmayacağını belirten Demiryolgücü Sporun disiplin kuruluna sevkine.

4 – 26.05.2019 Tarihinde oynanması gereken Akkonak Spor-Şahin Spor 1A Playof maçına çıkmayacağını belirten Şahin Sporun disiplin kuruluna sevkine.

5 – Servergazi F.K. Spordan 1831935 lisans No’lu Mustafa KILIÇ şiddetli hakaret, rakibe küfür nedeniyle disiplin kuruluna sevkine.

6 – Pamukkale FATİH Spordan 28327 Lisans No’lu Antrenör Süleyman DAYLAN Teknik alan ihlali disiplin kuruluna sevkine.

7 – P.Horozğençlik Spordan 1887393 Lisans No’lu Ümit KAYA hakeme ve federasyona küfür nedeniyle disiplin kuruluna sevkine.

8 – P.Horozğençlik Spordan 3506994 Lisans No’lu Harun ARSLAN  şiddetli hareketten disiplin kuruluna sevkine.

 9— Güzelyurt Spordan 3571516 Lisans No’lu Ömer Faruk DALKILIÇ şiddetli hareketten disiplin kuruluna sevkine.

10— Güzelyurt Spordan 1868085 Lisans No’lu Gökhan İRTEK şiddetli hareketten disiplin kuruluna sevkine.

11 – Yeşilyuva spordan 3516659 Lisans No’lu Süreyya DALBAY şiddetli hareketten disiplin kuruluna sevkine.

12 – Yeşilyuva Spordan 1858839 Lisans No’lu Kadir MARDİN şiddetli hareketten disiplin kuruluna sevkine.

13 – Yeşilyuva Spordan 3542652 Lisans No’lu Osman Sezer CURAN şiddetli hareketten disiplin kuruluna sevkine.

14 – 26.05.2019 tarihinde oynanan Yeşilyuva Spor – Güzelyurt Spor 2a müsabakasının 85. Dakikasında Yeşilyuva Spor sahada 6 oyuncu kaldığından hakem tarafından tatil edildiğinden disiplin kuruluna sevkine.( Güzelyurt Spor 5-2 öndeyken)

15 – 26.05.2019 tarihinde oynanan Acıpayam Kuyucak Spor – Dodurgalar Spor 2Amatör müsabakasında gelişen olaylarla ilgili hakem ve gözlemci raporları ekte sunulmuştur disiplin kuruluna sevkine. (Müsabaka 2-2 sonuçlanmıştır )

16 – 26.05.2019 tarihinde oynanan Gökbörü Spor – Denizli Kartal Spor 2 Amatör müsabakasında 66 dakikasında Gökbörü Spor  Oyuncuları müsabaka hakemlerine alkışla protesto ederek hakemden izinsiz soyunma odasına gittikleri hakem tarafından oyun alanına davet edilmelerine rahmen oyun alanına geri dönmediklerinden maç hakem tarafından tatil edilmiştir disiplin kuruluna sevkine. (3-1 Kartal Spor Öndeyken )

17 – 26.05.2019 tarihinde oynanan Pamukkale Fatih Spor – P.Horozgençlik Spor 2Amatör maç müsabakasında 80. Dakikada P.Horozgençlik sahada 7 kişiden az kaldığından dolayı maç hakem tarafından tatil edilmiştir. ( Pamukkale fatih Spor 5-2 Öndeyken ) disiplin kuruluna sevkine.

18 – 26.05.2019 tarihinde oynanması gereken Karahisar Bld. Spor – sofular Gençlik Spor 2Amatör müsabakasında Sofular Gençlik Sporun müsabaka esame listesine vermesine rahmen sahada listeyi imzalayan Yöneticinin sahada olmadığından takımın başında Yönetici ve Antrenör olmadığından hakem tarafından tatil edilmiş olup disiplin kuruluna sevkine. ( Sofular Gençlik Spor ikinci defa sahaya çıkmadı. )

19 – 26.05.2019 tarihinde oynanması gereken Honaz Spor – Yeşilçınar 2Amatör müsabakasına çıkmayacağını belirten Yeşilçınar Sporun disiplin kuruluna sevkine.

20 – 26.05.2019 oynanması gereken Baklan Bld Spor – Kocayaka Emek Spor 2Amatör müsabakasına çıkmayacağını belirten baklan Bld. Sporun disiplin kuruluna sevkine. (Baklan Bld. İkinci defa çıkmadı )

21 – Yeşilçivril Bld Spordan 3522338 lisans No’lu Umut ÖZKAN hakeme hakeretten disiplin kuruluna sevkine. (27.05.2019 lu tertip kararı )

22 – Bağbaşı Zeytinköy Spordan 3520387 Lisans No’lu Mahmut Anıl ÇİFTÇİ çiddi faullü oyundan disiplin kuruluna sevkine. ( 27.05.2019 lu tertip kararı )

23 – Kızılcabölük Spordan 3503148 Lisans No’lu Can Bektaş ERGÜN rakibe küfür ve hakaretten disiplin kuruluna sevkine. (27.05.2019 lu tertip kararı )

24 – 24.05.2019 tarihinde oynanması gereken Kale Bld Spor – Denizli Telekom Spor  maçına çıkmayacağını belirten Kale Bld. Sporun disiplin kuruluna sevkine. (27.05.2019 lu tertip kararı )

25 – 24.05.2019 tarihinde oynanması gereken Yeşilçivril Bld. Spor – Serinhisar Spor u16 playof maçına çıkmayacağına belirten Serinhisar Sporun disiplin kuruluna sevkine.

26 – Bağbaşı Zeytinköy Spordan 23559 lisans no’lu Teknik Sorumlu Mustafa DURAN hakeme sözlü itirazdan disiplin kuruluna sevkine.

27 —  İncilipınar GSK dan 3520373 lisans No’lu Faruk AYDOĞDU hakeme küfür ve hakaretten disiplin kuruluna sevkine.

28 — İncilipınar GSK dan 45830 lisans No’lu Yönetici Cavit TOK protesto, ihraç oyun alanına tekrar girme ve küfürden disiplin kuruluna sevkine.

29 — İncilipınar GSK dan 11820 lisans no’lu Teknih Sorumlu Behçet ARIM hakeme sözlü itirazdan disiplin kuruluna sevkine.

30 – 25.05.2019 tarihinde oynanması gereken Şemikler Spor – Yeşilköy  u13 müsabakasına çıkmayan Şemikler Sporun disiplin kuruluna sevkine.

31 – 27.05.2019 tarihinde oynanması gereken Denizli Star Spor – Cavidil Spor u13 müsabakasına iki takımında sahaya çıkmadığından hakem tarafından tatil edilmiştir disiplin kuruluna sevkine.

32 – 21.05.2019 tarihinde oynanması gereken Denizli Sanayigücü Spor – Çamlık Futbol kulübü u13 müsabakasına çıkmayacağını belirten Denizli Sanayigücünün disiplin kuruluna sevkine.

33 – 21.05.2019 tarihinde oynanması gereken Denizli Spor – Denizli Gençlergücü u13 müsabakasına çıkmayacağını belirten Denizli Gençlergücü sporun disiplin kuruluna sevkine.

34 – 25.05.2019 tarihinde oynanması gereken Kaptan Spor – Üçler Albayrak u13 müsabakasına çıkmayacağını belirten Üçler Albayrak Sporun disiplin kuruluna sevkine.

35 – 25.05.2019 tarihinde oynanması gereken Horozgençlikgücü Spor – Bereketli Sporu13 müsabakasına çıkmayacağını belirten Horozgençlikgücü   Sporun disiplin kuruluna sevkine.

36 – 27.05.2019 tarihinde oynanması gereken Yeşilköy Spor – Denizli merkez Spor u13 müsabakasına çıkmayacağını belirten Denizli Merkez Sporun disiplin kuruluna sevkine.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi

 benzer haberler

Tertip Komitesi Kararları -18.06.2019-  

Tertip Komitesi Kararları -18.06.2019-

Tertip Komitesi Kararları -11.06.2019-  

Tertip Komitesi Kararları -11.06.2019-

Tertip Komitesi Kararları -21.05.2019-  

Tertip Komitesi Kararları -21.05.2019-