Tertip Komiteleri yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 –Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan, Acıpayam Belediyespor’dan 3530396 Lisans nolu Mustafa Tekin, Bağbaşı Zeytinköyspor’dan 1891687 Lisans nolu Salih Şaraldı, Dokuzkavaklarspor’dan 3547039 Lisans nolu Emre Filik, Bereketlispor’dan 3502694 Furkan Kazmacı, Çamelispor’dan 1884357 Lisans nolu Barış Erdoğan, Y. İzolasyon Akhanspor’dan 441862 Lisans nolu Erhan Alakuş, Başkarcı İ.Y. Spor’dan 1856105 Lisans nolu Süleyman Tekdemir, Alparslan Gençlikspor’dan 1878026 Lisans nolu Özkan Bultan’ın 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına;

2 – Kıralan Demirspor’dan 1868433 Lisans nolu Zekeriya Aktaş’ın rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Işıklıspor’dan 28420 Lisans nolu yönetici Emrah Ay’ın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Şemiklerspor’dan 1877806 Lisans nolu Harun Kuş’un rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Gökbörü İncilipınarspor’dan 46433 Lisans nolu Serkan Aydemir’in hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Bozkurt Belediyespor’dan 424664 Lisans nolu Gökhan Ata’nın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 – Bekilli Belediyespor’dan 3534136 Lisans nolu Önder Uzun’un hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – Bekilli Belediyespor’dan 22155 Lisans nolu antrenör Gökhan Çınar’ın hakeme yönelik itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 – Bekilli Belediyespor’dan 1856512 Lisans nolu Mustafa Cantürk’ün hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

10–Şahinspor’dan 1821099 Lisans nolu Özgür Erdoğmuş’un hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11– Yeşilköyspor’dan 1896408 Lisans nolu Ferhat Ekiz rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – Sarayköy Efelerspor’dan 1863573 Lisans nolu Zafer Karakoç’un rakibine ciddi faulü nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – Denizli Telekomspor’dan 53874 nolu yönetici Fahri Türk’ün hakeme şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – Denizli Telekomspor’dan 30847 Lisans nolu Mehmet Buz’un hakeme yönelik hakaret içeren eylemleri nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – 26.01.2019 tarihinde oynanması gereken Çardak Belediyespor – Pamukkale Kartalspor müsabakasına gelmeyen Pamukkale Kartalspor’un (aynı eylem 2. Kez tekrarlandı ) İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Elit Futbol Kulübünden 3519229 Lisans nolu Celal Berke Erbil’in rakibine yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – Karakovaspor’dan 3526243 Lisans nolu Bayram Altun’un rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 – Karakovaspor’dan 3525941 Lisans nolu Cem Kurt’un rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 – Bereketlispor’dan 23416 Lisans nolu Güvenç Genç’in hakeme yönelik itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20– Kızılcabölükspor’dan 3542536 Lisans nolu Hasan Yiğit Öngören’in hakeme yönelik hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21– Karakovaspor’dan 3525940 Lisans nolu Ozan Varol’un rakibine yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22– 24.01.2019 tarihli İncilipınargücü GSK – Çamelispor U19 1. Küme müsabakasına çıkmayacağını bildiren Çamelispor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

23– 26.01.2019 tarihli Denizli Eğitimspor – Çamlık Futbol Kulübü U15 müsabakasına çıkmayacağını bildiren Çamlık Futbol Kulübü’nün İl Disiplin Kuruluna sevkine,

24– 28.01.2019 tarihli Elit Futbol Kulübü –  Yeşilköyspor U19 1. Küme müsabakasına çıkmayan Elit Futbol Kulübü’nün İl Disiplin Kuruluna sevkine,

25 – Y. Çivril Belediyespor’dan 1824623 Lisans nolu Emre Arıkan’ın rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi