İl Tertip Komiteleri 29 Mayıs 2018 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1– Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan, Pamukkale Kartalspor’dan 1864336 Lisans nolu Reha Yıldız, İnceler Gençlikspor’dan 3562157 Lisans nolu Ömer Kaan Çemen, Denizli Yıldızspor’dan 3536547 Lisans nolu Burak Ölmez, Kocayaka Emekspor’dan 1882410 Lisans nolu Ali Ordu, , 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

2 –  Kuyucakspor’dan 26212 Lisans nolu antrenör Hikmet Bingöl’ün hakeme şiddetli itiraz, hakaret ve tehdit nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Kocayaka Emekspor’dan 1894391 Lisans nolu Süccettin Karakoç’un hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Kocayaka Emekspor’dan 3550902 Lisans nolu Tolga Korkmaz’ın şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Kocayaka Emekspor’dan 3562602 Lisans nolu Nuri Kılgın’ın şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Pamukkale Kartalspor’dan 1864336 Lisans nolu Reha Yıldız’ın ikinci sarı karttan ihraç sonrası hakeme küfür, hakaret ve rakip takım oyuncularına küfür, hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 – 28.05.2018 tarihinde oynanması gereken Denizli Starspor – V.T. Şirinköyspor U12 müsabakasına çıkmayan Denizli Starspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – 28.05.2018 tarihinde oynanması gereken Şemiklerspor – Kartalgücüspor U12 müsabakasına çıkmayan Şemiklerspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 – 28.05.2018 tarihinde oynanması gereken Alparslan Gençlikspor – Kızılcabölükspor U12 müsabakasına çıkmayan Kızılcabölükspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

10 – 28.05.2018 tarihinde oynanması gereken Genç Ümitlerspor – Horoz Gençlikgücüspor U12 müsabakasına çıkmayan Genç Ümitlerspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11 – 28.05.2018 tarihinde oynanması gereken D.Telekomspor – Bağbaşı Gençlikspor U12 müsabakasına çıkmayan Bağbaşı Gençlikspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – 25.05.2018 tarihinde oynanması gereken Yeşilköyspor – Başkarcı İ.Y.Spor U12 müsabakasına çıkmayan Başkarcı İ.Y.Spor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – 28.05.2018 tarihinde oynanması gereken Yeşilköyspor – D.Gençlergücüspor U12 müsabakasına çıkmayan D.Gençlergücüspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – 23.05.2018 tarihinde oynanması gereken Kızılcabölükspor – Çal Belediyespor U17 Play-Off müsabakasına çıkmayan Kızılcabölükspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – 23.05.2018 tarihinde oynanması gereken Yeşilköyspor – Acıpayam Belediyespor U17 Play-Off müsabakasına çıkmayan Acıpayam Belediyespor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine, (Acıpayam Belediyespor aynı sezonda ikinci defa U17 müsabakasına çıkmamıştır.)

16 – 26.05.2018 tarihinde oynanması gereken Çal Belediyespor – Sarayköy 1926 F.K. U17 müsabakasına çıkmayan Sarayköy 1926 F.K.’nın İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi