İl Tertip Komiteleri 29 Kasım 2016 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1- Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan Acıpayam Belediyespor’dan 3508485 Lisans nolu  Süleyman Çetinöz, Yağmur İzolasyon Akhanspor’dan 1811826 Lisans nolu Gökhan Çapraz, Yağmur İzolasyon Akhanspor’dan 1867288 Lisans nolu Ahmet Kılıç, Tekkeköyspor’dan 1837216 Lisans nolu Muhammet Avcı, Honazspor’dan 1869611 Lisans nolu Mehmet Nehir, İncilipınarkentspor’dan 1825148 Lisans nolu Can Bozan, İncilipınarkentspor’dan 1863410 Lisans nolu Hakan Oy, İncilipınarkentspor’dan 3536287 Lisans nolu Mustafa Karakoç, Yatağanspor’dan 3541783 Lisans nolu Ahmet Utuş’un 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

2 – 27.11.2016 tarihinde oynanması gereken Denizli Eğitimspor – Denizli Genç Ümitlerspor U15 Ligi müsabakasında Denizli Eğitimspor’un müsabaka saatinde sahada bulunmamasından dolayı İl Disiplin Kuruluna sevkine, 

3–  16.11.2016 tarihli Denizli Yıldızspor – ASP Gençlikspor müsabakasına çıkmayan ASP Gençlikspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Alpler Gençlikspor’dan 48909 Lisans nolu Hasan Yoldaş’ın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Çardak Belediyespor’dan 1834900 Lisans nolu Veli Soydan’ın çift sarıkarttan ihracı nedeniyle 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına ayrıca ihraç sonrası hakeme yönelik fiili saldırı teşebbüsü nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Sarayköy Menderesspor’dan 1851955 Lisans nolu Emre Kural’ın çift sarı karttan ihracı nedeniyle 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına, ayrıca ihraç sonrası hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 – Denizli Merkezspor’dan 48185 Lisans nolu yönetici Osman Ataş’ın hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – Başkarcı İdman Yurduspor’dan 430941 Lisans nolu Emrah Tekdemir’in hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

9 – Sarayköy Menderesspor’dan 26210 Lisans nolu Osman Kırdı’nın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

10 – İncilipınarspor’dam 1882633 Lisans nolu Sait Burak Doğan’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

11 – Babadağ Gençlikspor’dan 1874515 Lisans nolu Ahmet Güven’in rakibine yönelik ciddi faulü nedeniyle  İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

12 – Babadağ Gençlikspor’dan 14187 Lisans nolu Nihat Tur’un hakem kararına yönelik şiddetli itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

13 – Üçler Albayrak Büyükşehirspor’dan 1803284 Lisans nolu Nurettin Şahiner’in rakibine yönelik ciddi faulü nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi