Denizli U11 Liginde mücadele eden takımların oyuncuları madalyalarını düzenlenen törenlerle aldılar.

“U11 Liginde Kazanan Hepimiziz” sloganıyla tüm sporculara madalya verilmesini kararlaştıran Federasyonumuz madalya dağıtımına başladı.

Düzenlenen törenlerde; Şirinköy sahasında Denizli Erenspor, D. Gençlergücüspor, Bağbaşı Gençlikspor, Nalan Kaynak Anadoluspor, Dodurgalarspor, Yeşilköyspor, Bereketlispor, Denizli Telekomspor, V.T. Şirinköyspor, Şemiklerspor ve Pamukkale Fatihspor’lu futbolculara madalyalarını İl Tertip Komitesi üyesi Cengiz Onat ve Saha Komiserleri Levent Karakılıç ve Erol Akdoğan verdi.

Akkonak Dr. Samim Gök Stadında ise Kaptanspor, Çamlık Futbol Kulübü, Denizligücüspor, Horoz Gençlikgücüspor, Akkonakspor, Denizli Eğitimspor, İncilipınargücü GSK, Tunaras Adaletspor ve Buldan Belediyespor’lu futbolcular madalyalarını İl Tertip Komitesi üyesi Mustafa Demir ve Saha Komiseri Vedat Çalhan’ın elinden aldılar.

İlbade Stadında düzenlenen törende ise İl Tertip Komitesi üyesi Namık Kemal Sarıyer ve Saha Komiserleri Derneği Başkanı Fatih Salmansar, Başkarcı İ.Y.Spor, Denizli Merkezspor, Serinhisarspor, Alparslan Gençlikspor, Kartalgücüspor, Genç Ümitlerspor, Cavidilspor, Yeşil Çınarspor, Denizlispor, Bağbaşı Zeytinköyspor’lu futbolculara madalyalarını verdi.

 

Madalyalarını alan U11 ligi futbolcuları büyük bir sevinç yaşadılar.