Denizli U11 Liginde mücadele eden takımların oyuncuları madalyalarını düzenlenen törenlerle aldılar.

“U11 Liginde Kazanan Hepimiziz” sloganıyla tüm sporculara madalya verilmesini kararlaştıran Federasyonumuz madalya dağıtımına başladı.

Düzenlenen törenlerde; Doğan Demircioğlu sahasında Kartalgücüspor, Fatih 1453spor, İncilipınargücü Gençlik ve Spor, Çal Belediyespor, Kaptanspor, Çamlık Futbol Kulübü, Denizli Eğitimspor, Bağbaşı Zeytinköyspor, Denizli Futbol A Spor, Başkarcı İ.Y. Spor ve Denizlispor’lu futbolculara madalyalarını Denizli ASKF Genel Sekreteri Kemal Karaoğlan, Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Eroğul ve Konfederasyon Delegesi Fahrettin Aşçı birlikte verdi.

Akkonak Dr. Samim Gök Stadında ise Elit Futbol Kulübü, Denizli Starspor, İl Özel İdarespor, Buldan Belediyespor, Akkonakspor, Bereketlispor, Serinhisarspor, Denizli Telekomspor, Dokuzkavaklarspor, Şemiklerspor, Kocaderespor ve Alparslan Gençlikspor’lu futbolcular madalyalarını Denizli ASKF Başkan vekili Emin Şen, Yönetim Kurulu üyeleri Kadir Kabaklıoğlu ve Mehmet Emin Ataş ve Saha Komiserleri Derneği Başkanı Fatih Salmansar’ın elinden aldılar.

İlbade Stadında düzenlenen törende ise Denizli ASKF Yönetim Kurulu üyeleri Ünal Coşkun ve Ahmet Aytekin ve Denizli ASKF Disiplin Kurulu üyesi Sezai Sakin, Horoz Gençlikgücüspor, Nalan Kaynak Anadoluspor, İnceler Gençlikspor, Acıpayam Belediyespor, V.T. Şirinköyspor, Denizligücüspor, Sarayköyspor, Denizli Merkezspor, Denizli Gençlergücüspor ve Pamukkale Fatihspor’lu futbolculara madalyalarını verdi.

Madalyalarını alan U11 ligi futbolcuları büyük bir sevinç yaşadılar.