Denizli U12 Liginde mücadele eden takımların oyuncuları madalyalarını düzenlenen törenlerle aldılar.

 

“U12 Liginde Kazanan Hepimiziz” sloganıyla tüm sporculara madalya verilmesini kararlaştıran Federasyonumuz, madalya dağıtım törenlerini tamamladı.

 

Düzenlenen törenlerde; İlbade Stadında İl Özel İdarespor, Bağbaşı Zeytinköyspor, Yeşilçınarspor, Alparslan Gençlikspor, Acıpayam Belediyespor, Serinhisarspor, Kızılcabölükspor, Elit Futbol Kulübü, Fatih 1453 Spor ve Kartalgücüspor’lu futbolcular madalyalarını Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen ve Yönetim Kurulu üyesi İsmail Tolcu’nun elinden aldılar.

Saraçoğlu Stadında ise Denizli ASKF Yönetim Kurulu üyeleri İbrahim Eroğul ve İlhan Üşür Gençlergücüspor, Denizli Merkezspor, Kocaderespor, Pamukkale Fatihspor, Y.İ. Akhanspor, Şemiklerspor, İncilipınargücü GSK, Yeşilköyspor, Nalan Kaynak Anadoluspor, Kaptanspor, Denizli Futbol A Spor ve Sarayköyspor’lu futbolcular madalyalarını verdi.

Akkonak Dr. Samim Gök Stadında, Demiryolgücüspor, Akkonakspor, Denizligücüspor, Bereketlispor, Denizli Starspor, Çal Belediyespor ve Başkarcı İ.Y.Spor’lu futbolculara madalyalarını Denizli ASKF Başkan Yardımcısı Ayşe Sarıkaya ve Yönetim Kurulu üyesi Kadir Kabaklıoğlu birlikte verdi.

Şirinköy Stadında, Çamlık Futbol Kulübü, Gençümitlerspor, V.T.Şirinköyspor, İnceler Gençlikspor, Denizli Eğitimspor, Buldan Belediyespor, Dokuzkavaklarspor, Horoz Gençlikgücüspor, Denizli Telekomspor ve Denizlispor’lu futbolcular madalyalarını Denizli ASKF Genel Sekreteri Kemal Karaoğlan’ın elinden aldılar.

Madalyalarını alan U12 ligi futbolcuları büyük bir sevinç yaşadılar.