2016-2017 Futbol Sezonu U13 Ligi müsabakaları 3 Mayıs 2017 Çarşamba günü oynanacak müsabakalarla başlıyor.

Rekor bir katılımla 49 takımın 4 grupta mücadele edeceği ligde A Grubu 14 Takımdan ,B ve C grupları 13 Takımdan D grubu ise 9 takımdan oluşuyor. Tek devreli lig usulüne göre oynanacak ligde A,B ve C gruplarında ki müsabakalar İl Merkezinde D grubundaki müsabakalar ise Çivril’de oynanacak. Ligde gruplarını birinci sırada tamamlayan takımlar çapraz eşleşme usulü oynanacak olan Play-Off müsabakasına katılma hakkı elde edecek.

Ligin A Grubunda Kartalgücüspor, V. Tekstil Şirinköyspor, Kızılcabölükspor, Siteler Mahallesispor, Yeşil Çınarspor, Elit Futbol Kulübü, Yağmur İz. Akhanspor, Nalan Kaynak Anadoluspor, Denizli Eğitimspor, Denizli İl Özel İdarespor, Buldan Belediyespor, Çamlık Futbol Kulübü, Alparslan Gençlikspor ve Bereketlispor yer alıyor.

B Gurubunda ise Denizli Telekomspor, Sarayköyspor, Serinhisarspor, Kuşpınarspor, Denizli Merkezspor, Merkezefendispor, İncilipınargücü GSK, Pamukkale Fatihspor, Yeni Güneyspor, Denizlispor, Demirten Yeşilköyspor, İncilipınarkentspor ve Fatih 1453 Spor mücadele edecek.

C Grubu Denizli Starspor, Denizligücüspor, Dokuzkavaklarspor, Yenicekentspor, Kaptanspor, Başkarcı İdman Yurduspor, Bağbaşı Zeytinköyspor, Tekkeköyspor, Denizli Futbol A Spor, Denizli Genç Ümitlerspor, Acıpayam Belediyespor, Denizli Gençlergücüspor ve Akkonakspor’dan oluştu.

D Grubunda ise Bozkurt Belediyespor, Çal Belediyespor, Horoz Gençlikgücüspor, Y. Çivril Belediyespor, Sökmenspor, Emirhisarspor, Karayahşilerspor, Kocayaka Emekspor ve İğdir Kayagücüspor mücadele edecek.

Lige ait ilk iki müsabaka programı için tıklayınız.