2019-2020 Futbol Sezonu U13 Ligi grupları ve fikstür sıralamaları 28 Ekim 2019 Pazartesi günü saat 16:00’da Federasyon binamızda yapılan toplantı sonucunda belli oldu.

Toplantıya Başkanımız Feyyaz Ceşen, Başkan Yardımcımız Ünal Coşkun, Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun, Yardımcısı Fahrettin Aşcı, Saha Komiserleri Derneği Şube Başkanı Fatih Salmansar, Tertip Komitesi Üyeleri, Kulüp Başkanlarımız ve kulüp temsilcilerimiz katıldı.

42 Takımın 4 grupta mücadele edeceği lig, 11 Kasım 2019 tarihlerinde oynanacak olan müsabakalar ile başlayacak. Tek devreli lig usulü oynanacak olan grup müsabakaları sonucunda, gruplarını birinci sırada tamamlayan toplam 4 takım tek devreli Play-Off oynamaya hak kazanacak. Play-Off müsabakaları 4 takım arasında tek devreli lig usulü oynanacak.

U 13 Liginde Türkiye Şampiyonası müsabakaları olmadığından şampiyon olan takım Denizli birincisi olarak lanse edilercektir.

Lige ait gruplar ve ilk hafta programları şu şekilde gerçekleşti;

A GRUBU:

Kaptanspor – Denizlispor

Kızılcabölükspor – Altın Horozspor

Denizli Kartalgücüspor – Bozkurt Belediyespor

Nalan Kaynak And. Spor – Çamlık Futbol Kulübü

Bereketlispor – Servergazi FK.

NOT: Bu Grubun Müsabakaları Şirinköy Sahasında Oynanacaktır.

B GRUBU:

Genç Ümitlerspor – Denizli Telekomspor

Üçler Alb. B.Ş. Spor – Dodurgalarspor

Acıpayam Belediyespor- Akkonakspor

Değirmenönüspor – Denizligücüspor

Yeşilköyspor – Tunaras Adaletspor

NOT: Bu Grubun Müsabakaları Akkonak Sahasında Oynanacaktır.

C GRUBU:

Yeşil Çınarspor – Bağbaşı Zeytinköyspor

Bağbaşı Gençlikspor – Alparslan Gençlikspor

Cavidilspor – Gençlergücüspor

Denizli Orkaspor – İlbadıspor

V. Recep Yaz. İlk. Ok. – Şemiklerspor

NOT: Bu Grubun Müsabakaları İlbadı Sahasında Oynanacaktır.

D GRUBU:

Pamukkalespor – Dokuzkavaklarspor

Denizli Merkezspor – Çal Belediyespor

Pamukkale Fatihspor – Sarayköyspor

Eskiköyspor – İncilipınargücü GSK

Y. Çivril Belediyespor – Tekkeköyspor

NOT: Bu Grubun Müsabakaları Saracoğlu Sahasında Oynanacaktır.