2016- 2017 sezonu U13 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları 65 ilden 114 takımın katılımıyla 6’şar takımlı 17 grupta 10-13 Haziran 2017 ve 4’er takımlı 3 grupta 10 – 12 Haziran 2017 tarihlerinde olmak üzere toplam 20 tarafsız grup merkezinde oynanacak.

 

İstanbul, Edirne, Bursa, Düzce, Çanakkale, Balıkesir, Kütahya, İzmir, Denizli, Burdur, Aksaray, Gaziantep, Ankara, Kahramanmaraş, Batman, Zonguldak, Çorum, Çankırı, Giresun ve Bayburt grup merkezlerinde oynanacak 1.kademe müsabakaları sonunda grup birincisi olacak 20 takımın katılımıyla 2.kademe müsabakaları 4 merkezde oynanacak. 2.kademe müsabakaları sonunda gruplarında birinci olan 4 takım final müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

 

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

2016 – 2017 SEZONU

U13 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME STATÜSÜ

 

 

1- 2016 – 2017 sezonu U13 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakaları 65 ilden 114 takımın katılımı ile 6’şar takımlı 17 grupta 10 – 13 Haziran 2017 ve 4’er takımlı 3 grupta 10 – 12 Haziran 2017 tarihlerinde olmak üzere toplam 20 tarafsız grup merkezinde oynanacaktır.

 

Birinci Kademe müsabakalarına aynı ilden iki ve daha fazla takımın katılması halinde, takımların hangi grup merkezlerine gideceğinin belirlenmesi için ilin ASKF Başkanı, TÜFAD Şube Başkanı ve Futbol İl Temsilcisi ile ilgili takımların birer temsilcilerinin katılacağı kendi illerinde düzenlenecek toplantıda kura çekimi yapılacak ve buna ait imzalanacak tutanak en geç 07 Haziran 2017 Çarşamba günü saat 16.00’ ya kadar Türkiye Futbol Federasyonu’nun (0312 473 46 20 ) nolu faksına gönderilecektir.

 

İkinci Kademe müsabakaları, Birinci Kademede grup birincisi olan 20 takımın katılımıyla 6 takımlı 2 grupta ve 3’er takımlı 2 grupta olmak üzere 4 grupta oynanacaktır.

 

Final müsabakaları ise İkinci Kademede grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla eleme usulüyle oynanacaktır.

 

2- Birinci Kademe müsabakalarına katılan her takımımıza Federasyonumuzca 1.300 TL tutarında katkı payı verilecektir. Katkı payları, takımlar müsabakalardan sonra Ek: 1’de örneği görülen dilekçelerini Futbol Federasyonuna gönderdikten sonra kulüp adına açılmış olan banka hesaplarına gönderilecektir. Kulüpler katkı payı ücretlerini en geç 29 Eylül 2017 tarihine kadar alabileceklerdir. Bu tarihe kadar katkı payı dilekçelerini gönderip paralarını talep etmeyen kulüplere bu tarihten sonra ödeme yapılmayacaktır.

 

Müsabakalara gelmeyen, müsabakaları tamamlanmadan grup merkezinden ayrılan, sahte sporcu oynattığı tespit edilen ve müsabakalarda olay çıkartan takımlara katkı payı ödenmeyecektir.

 

3- Grup Merkezlerindeki müsabakalarla ilgili teknik toplantı ve kura çekimi müsabakalardan bir gün önce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü veya görevlendireceği Şube Müdürü, TFF Bölge Müdürü, ASKF Başkanı, Futbol İl Temsilcisi, TÜFAD Şube Başkanı, İl Hakem Kurulu Başkanı, TFFHGD Şube Başkanı ve Saha Komiserleri Derneği Şube Başkanı ile kulüplerin birer temsilcilerinin katılımıyla ASKF’ler tarafından daha önce belirlenip ilgili kişi, kurum ve takımlara bildirilen yerde yapılıp imzalı tutanak en geç saat 18.00’e kadar TFF Amatör İşler Müdürlüğü’nün faksına gönderilecektir.

 

4- U13 Türkiye Şampiyonası müsabakalarında 2004, 2005 ve 2006 doğumlu futbolcular oynayabilirler. 2007 ve daha küçük doğumlular oynayamazlar.

 

5- Müsabakaların süresi 2 x 30 = 60 dakikadır. U13 kategorisinde yedek oyuncu sayısı 7, oyuncu değişikliği sayısı 5’dir. U13 müsabakalarında beraberlik halinde uzatma yoktur, direk penaltı atışları ile sonuç alınır.

 

6-

6 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNDE KURA ÇEKİMİ, MÜSABAKA FİKSTÜRÜ VE

GRUP BİRİNCİSİNİN BELİRLENMESİ

Altı takımlı grup merkezlerinde takımlar 3’er takımlı 2 gruba ayrılacaktır. Öncelikle aynı ilden 2’şer takımla katılan takımların (A ve B) gruplarında ayrı ayrı yer almaları için kura çekimi yapılacak. Daha sonra gruplara tek takımla katılan illerin takımlarının (A ve B) gruplarının hangisinde yer alacağının kura çekimi yapıldıktan sonra müsabakalar, aşağıda yazılı fikstüre göre tek devre lig ve puan usulüne göre oynanacaktır.

 

3 Takımlı Grupların Müsabaka Fikstürü

3 takımlı grupta yer alan takımlar kura ile 1, 2,  3 numaraları çekerler.

  1. GÜN 2. GÜN                      3. GÜN

1 – 2                                 3 – 1                          2 – 3

-Birinci müsabakanın berabere bitmesi halinde yukarıda yazılı fikstür aynen uygulanacaktır.

– Birinci müsabaka berabere bitmez ise, ikinci müsabaka birinci müsabakanın mağlubu ile (BAY) kalan takım arasında oynanır.

– Üçüncü müsabaka, birinci müsabakanın galibi ile (BAY) kalan takım arasında oynanacaktır.

– Üç gün süresince tek devreli lig ve puan usulüne göre oynanan 3 takımlı grup müsabakaları sonunda 2 veya 3 takım arasında puan eşitliği olduğu takdirde, genel averaja bakılmaksızın eşitliğin söz konusu olduğu takımlar arasında uzatma yapılmaksızın penaltı atışları ile grup birincisi belirlenir.

6 Takımlı Gruplarda Grup Birinciliği Müsabakası

–    Altı takımlı gruplarda üç gün süresince tek devreli ligve puan usulüne göre oynanacak müsabakalar sonunda (A ve B) gruplarında birinci olacak iki takım ertesi gün eleme usulüne göre grup final müsabakası oynayarak grup birincisi belirlenecektir. Bu müsabakanın normal süresinin beraberlikle bitmesi halinde uzatma yapılmaksızın direk penaltı atışları ile grup birincisi belirlenecektir. Penaltı atışları müsabaka başında verilen, müsabaka isim listesinde bulunan ihraç cezası görmemiş ve oyundan alınmamış, müsabaka bitiminde oyunda olan oyuncular tarafından atılır.

 

7-      5 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNDE KURA ÇEKİMİ, MÜSABAKA FİKSTÜRÜ VE

GRUP BİRİNCİSİNİN BELİRLENMESİ

Beş takımlı grup merkezinde veya altı takımlı grup merkezinde müsabakalara bir takım katılmadığı takdirde takımlar ( A ve B) grubu olmak üzere 2 ve 3’er takımlı iki gruba ayrılır. (Aynı ilden 2 takım varsa önce bu takımlar A ve B grubuna ayrılır.) 2 takımlı grupta yer alan takımlara eleme usulüne göre iki müsabaka yaptırılacak olup her iki müsabaka sonunda puan ve averaj eşitliği halinde ikinci maçın sonunda penaltı atışları ile kazanan takım belirlenecektir. Penaltı atışları müsabaka başında verilen, müsabaka isim listesinde bulunan ihraç cezası görmemiş ve oyundan alınmamış oyuncular tarafından atılır. 3 takımlı grupta yer alan takımlar 3’lü grupların müsabaka fikstürüne göre tek devre lig ve puan usulüne göre müsabakalarını oynayarak grup birincisi belirlenir.

5 Takımlı Gruplarda Grup Birinciliği Müsabakası

–   Beş takımlı gruplarda oynanan müsabakalar sonunda (A ve B) grubunda birinciliği elde edecek iki takım ertesi gün eleme usulüne göre grup final müsabakası oynayarak grup birincisi belirlenecektir. Bu müsabakanın normal süresinin beraberlikle bitmesi halinde uzatma yapılmaksızın direk penaltı atışları ile kazanan takım belirlenecektir. Penaltı atışları müsabaka başında verilen, müsabaka isim listesinde bulunan ihraç cezası görmemiş ve oyundan alınmamış, müsabaka bitiminde oyunda olan oyuncular tarafından atılır.

 

8-          4 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNDE KURA ÇEKİMİ, MÜSABAKA FİKSTÜRÜ VE

GRUP BİRİNCİSİNİN BELİRLENMESİ

4 takımlı grupta yer alan takımlar kura ile 1, 2, 3, 4 numaraları çekerler.

  1. GÜN 2. GÜN                               3. GÜN

1 – 4                                    4 – 2                                   1 – 2

2 – 3                                    3 – 1                                   3 – 4

 

4 takımlı gruplarda müsabakalar yukarıdaki fikstüre göre tek devreli lig ve puan usulüne göre oynanır. Müsabakalar sonunda en fazla puana sahip olan takım grup birincisi olur.

 

4 takımlı grup merkezine bir takım katılmadığı takdirde, 3 takımlı grupların müsabaka fikstürü uygulanır.

 

9- GRUP MÜSABAKALARINDA PUANLARI EŞİT OLAN TAKIMLARIN DERECELERİNİN BELİRLENMESİ:

Türkiye Şampiyonalarında tek devreli lig usulüne göre oynanan 3 ve 4 takımlı grup müsabakalarında, takımların puanlarının eşitliği halinde derecelerin belirlenmesinde, Futbol Müsabaka Talimatı’nın 9. Maddesinin uygulaması aşağıda belirtilen esaslar doğrultusundadır

 

  1. a) 3 takımlı grupta aynı puana sahip 2 veya daha fazla takım olduğunda;

I-3 takımlı grupta puan eşitliği 2 takım arasında ise, genel averaja bakılmaksızın eşitliğin söz konusu olduğu 2 takım arasında penaltı atışları ile grup birincisi belirlenir.

 

Eşitlik 3.gün müsabaka oynayan iki takım arasında ise bu maçın hakemi tarafından müsabakadan hemen sonra uzatma yapılmaksızın penaltı atışları yaptırılarak sonuca ulaşılır. Eşitlik 3 takımlı gruplarda BAY olan takımı da ilgilendirebileceği için bu tür bir olasılığı bekleyen takım grubunda oynanacak son maçın bitiminde statta bulunmak zorundadır. Müsabakanın sonunda eşitlik müsabaka oynayan takımlardan biri ile BAY takım arasında söz konusu olursa, oynanan müsabakanın hakemi, kısa bir süre aranın ardından bu iki takıma penaltı atışları yaptırarak sonuca ulaşılır.

 

II-3 takımlı grupta puan eşitliği 3 takım arasında ise, genel averaja bakılmaksızın eşitliğin söz konusu olduğu 3 takım arasında eleme usulü penaltı atışları ile grup birincisi belirlenir. Eşitlik 3.gün BAY olan takımı da ilgilendireceği için bu tür bir olasılığı bekleyen takım grubunda oynanacak son maçın bitiminde statta bulunmak zorundadır. 3.gün müsabakasının bitiminde 3 takım arasında kura çekilir. 1 ve 2’yi çeken takımların galibi ile 3’ü çeken takım penaltı atışı yaparak grup birincisi belirlenir.

 

Tek devreli lig usulüne göre oynanan 3 takımlı gruplarda penaltı atışları ister 3.gün oynanan müsabakanın takımları arasında yapılsın, ister BAY olan takım penaltı atışı yapsın, takımlar müsabaka hakemine kulüpte lisanslı olan ihraç cezası almayan futbolculardan 11 kişilik müsabaka isim listesi verir.

 

  1. b) 4 takımlı grupta aynı puana sahip 2 veya daha fazla takım olduğunda;

I- 4 takımlı grupta eşitlik 2 takım arasında ise, bu 2 takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakadaki puan üstünlüğüne bakılarak birinci belirlenir. Bu müsabaka beraberlikle sonuçlanmışsa, bu 2 takım arasında penaltı atışları ile grup birincisi belirlenir.

 

II-  4 takımlı grupta puan eşitliği 3 takım arasında olduğunda bu takımların kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki averaja ve genel gol averajın bakılmaksızın puanları eşit bu 3 takım arasında penaltı atışları yapılarak grup birincisi belirlenir. Penaltı atışları için kura çekilir. 1 ve 2’yi çeken takımlar öncelikle penaltı atışı yapar. Bu takımların galibi ile 3’ü çeken takım penaltı atışı yapar. Eşitlik 4 takım arasında olduğunda 1 ve 2’yi çeken takımlar ile 3 ve 4’ü çeken takımlar penaltı atışı yapar. Galip gelen takımlar arasında yapılacak penaltı atışları ile sonuca ulaşılır. Eşitliğin 4 takımlı gruplarda her iki müsabakanın sonucuna göre oluşabileceği dikkate alınarak Tertip Komitesi aynı gün penaltı atışlarının hangi sahada ve hangi saatte yapılacağını kulüplere müsabakalar öncesi duyurur.

 

4 takımlı gruplarda eşitlik 2 veya daha fazla takım arasında olduğunda takımlar penaltı atışı yapmak üzere kulüpte lisanslı olan ihraç cezası almamış 11 kişilik futbolcu listesini müsabaka hakemine verir.

 

a ve b fıkralarında belirtilen puan eşitliği durumlarında, penaltı atışı yapacak takımlarda oyuncu değişikliği sonucu oyundan çıkan oyuncularda penaltı atacak futbolcular listesine dahil edilebilir. Ayrıca, penaltı atışları öncesinde müsabaka oynayan iki takımın cezalı oyuncusu, o müsabakada cezasını tamamladıysa penaltı atışına katılabilir. Puanları eşit olan takım sayısı 3 olduğunda, BAY olan takımın son maçında cezalı futbolcusunun cezası infaz olduysa penaltı atışına katılabilir.

 

10- Müsabakalarda Futbol Müsabaka, Amatör Futbolcu Lisans ve Transfer, Futbol Disiplin Talimatları ile 2016 – 2017 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar ve Beynelmilel Oyun Kuralları uygulanacaktır.

 

11-  Grup Müsabakalarında Futbolcuların lisanslarının ibraz edilmesi zorunludur. Lisanslarını ibraz edemeyen takımların müsabakaları hakem tarafından oynatılmaz. Bir itiraz halinde Federasyon Temsilcileri futbolcuların kimlik kartlarını (Nüfus cüzdanı veya pasaport) isteyebilir. Kimlik kartı ibraz edilmemesi halinde müsabaka oynatılır ama isim listesini imzalayan yönetici Disiplin Kuruluna sevk edilir. Grup müsabakalarının sonunda itiraz edilen futbolcuların lisanslarına el konulur. Amatör İşler Müdürlüğüne gönderilen lisans ve itiraza neden olan futbolcuların kimlik belgesinin Amatör İşler Müdürlüğüne ibraz edilmesinin ardından yapılan inceleme sonucu itiraz karara bağlanır.

 

12- Hakem tarafından kırmızı kart gösterilerek oyundan ihraç edilen futbolcular ile oyundan ihraç edilen yönetici ve antrenörler idari tedbirli olup haklarında gerekli işlem yapılmak üzere bilahare Amatör Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilirler. Müsabakalarda oyun kurallarının ihlali nedeniyle hakem tarafından kırmızı kartla oyundan ihraç edilen futbolcularla, iki sarı kartlık eylemi nedeniyle oyundan ihraç edildiği hakem raporunda yazılı olan futbolcular ihraç edildikleri müsabakadan sonraki ilk resmi maçtan sonra takımlarında oynayabilirler. Bu durum Federasyon Temsilcisi tarafından ilgili kulüplere yazılı olarak bildirilir.

 

13-Grup müsabakalarına mazeretsiz olarak katılmayan, grup merkezinde kura çekimi yapıldıktan sonra tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmeyen veya müsabakayı terk eden anlaşmalı müsabaka yapıldığı TFF’ce karara bağlanan, lisans sahteciliği yapıldığı ve başkasına ait lisansla bir başka futbolcunun oynatıldığı tespit edilen takım hakkında Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri uygulanmakla birlikte ayrıca bu takımlar bir sonraki yıl aynı kategorideki Türkiye Şampiyonasına katılamazlar. (Mazeretleri nedeniyle grup müsabakalarına katılamayacağını bildiren ve bu mazeretleri Federasyonca uygun görülen takımlar hariç)

 

14- Türkiye Şampiyonları müsabakalarında Federasyonca sahaya giriş kartı verilen yönetici, teknik direktör, teknik sorumlu veya antrenör müsabaka isim listesini bizzat imzalayarak müsabaka hakemine verirler. Amatör futbol müsabakalarında takım kaptanı veya futbolcu müsabaka isim listesini imzalayamaz. Saha içi giriş kartı bulunmayan veya müsabaka gününde cezalı olan yönetici, teknik direktör, teknik sorumlu veya antrenör isim listesini imzalayamaz. Müsabaka isim listesini imzalayacak yetkili bulunmaması halinde müsabaka hakem tarafından oynatılmayacaktır.

 

Türkiye şampiyonalarında herhangi bir yaş kategorisinde müsabaka isim listesini imzalayan yönetici veya teknik kişi, oyun sırasında hakem tarafından ihraç edildiği takdirde, yedek kulübesinde imza yetkisi olan bir başka yönetici veya teknik sorumlu yok ise müsabakanın devam eden bölümünde ve aynı grupta oynanacak diğer maçlarda oyuncu değişikliği kartını ve müsabaka isim listesini takım kaptanı imzalayabilir.

 

15- Müsabaka müddeti dışındaki (Müsabakadan önce, devre arası ve müsabakadan sonra) eylemleri nedeniyle yönetici, antrenör, futbolcu ve diğer ilgililere grup merkezindeki Federasyon Temsilcileri İDARİ-TEDBİR koyma yetkisine sahiptirler. İDARİ-TEDBİR konulanlar tedbir tarihinden sonraki müsabakalarda takımlarında yer alamazlar ve bilahare Amatör Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edilirler.

 

16- Müsabaka anında, devre arası ve müsabaka sonrası takımlardan birinin, rakip takımın bir veya birkaç futbolcusunun başkasına ait lisansla oynadığına dair bir itirazı olduğunda,bu kişi veya kişilerin kimlik tespiti yapılması zorunlu olup fotoğrafı müsabaka hakemi ile birlikte çekilir. Bu işlemlerin yapılmasında ilgili kulüp yöneticileri yardımcı olacaklardır. Kimlik tespiti yaptırmaktan ve fotoğraf çektirmekten kaçınıldığı takdirde bu durum müsabaka hakemi ve Federasyon Temsilcileri tarafından rapor edilir. Müsabaka sonrası bu itiraz Federasyon Temsilcilerinin incelemesi sonucu karara bağlanır. Sahte oyuncu oynatan kulüplerle ilgili resmi itirazlarda, itiraz eden kulüplerin ellerinde sahteciliği belgeleyen resim, görüntü vb. bilgileri müsabakaların tamamlanmasından sonra TFF’ye ulaştırdıklarında itiraz dikkate alınır.

 

17- Müsabakalara katılan takımlar yapacakları itirazlar için Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri gereğince 200 TL. depozitoyu süresinde Türkiye Futbol Federasyonu’nun Türkiye Garanti Bankası A.Ş 1.Levent Ticari Şube Müdürlüğü 186-6297253 no.lu hesabına (İBAN NO: TR62 00062000 1860 0006 2972 53) yatırmak zorundadırlar. İtiraz ile ilgili belgeler ile depozito makbuzunun ibraz edilmemesi halinde itirazlar işleme konulmaz.

 

18-  Müsabaka anında, devre arası ve müsabakanın bitiminde takımların birinin, rakip takımının bir veya birden çok futbolcusunun, başkasına ait lisansla oynadığına, lisansta tahrifat yapıldığına v.b. konularda yazılı bir itiraz yaptığında yatırmaları gereken depozito miktarı olan 200 TL.’yi her futbolcu için ayrı ayrı yatırmaları gerekir.

 

Örneğin; 3 futbolcu için itiraz yapan takım 200 TL x 3 = 600 TL. depozito yatıracaktır.

 

19- Müsabakaların doğal çim veya sentetik yüzeyli çim sahalarda oynanabileceği göz önüne alınarak takımların her iki saha içinde uygun ayakkabı getirmeleri gerekmektedir.

 

Müsabakalarda kulüpler biri açık, biri koyu renkte veya farklı dizaynda iki takım forma getirmek zorundadır. Forma, şort, kaleci kazağı ve tozluk örnekleri teknik toplantıya getirilecek, yapılacak eşleşmeye göre karşılaştırılacak ve belirlenen örnek müsabakada kullanılacaktır.

 

20- Türkiye Şampiyonası müsabakalarında görevlendirilecek Hakemlere ödenecek ücretler Türkiye Futbol Federasyonunca AFYS sistemi üzerinden ödenecektir.

 

21-Müsabakalarda görevlendirilecek temsilci ve personel ücretleri Türkiye Futbol Federasyonunca ücret bordrolarını düzenleyip gönderen ilgili kuruluşun banka hesabına gönderilir.  Aynı sahada üst üste oynanan iki müsabakaya bir seans ücreti ödenir. Sağlık Görevlisi ve Saha Komiserleri bu hükmün dışında olup onlara her maça bir seans ücreti ödenir. Federasyon temsilcilerinin görev ücretleri günlük iki seans ücretidir. Görevli personel sayısı Federasyon Temsilcileri dahil 10’u geçemez.

 

 

… TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ ….

 

 

GRUP

NO

 

GRUP MERKEZİ

VE

TARİHLERİ

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

2016 – 2017 SEZONU U13 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI

GRUP MERKEZLERİ, TARİHLERİ VE MÜSABAKALARA KATILACAK İLLER

 

1

 

İSTANBUL

10 – 12 HAZ. 2017

 

İSTANBUL

 

 

İSTANBUL

 

 

İSTANBUL

 

 

İSTANBUL

 

 

 

 

 

 

2

 

EDİRNE

10 – 13 HAZ. 2017

 

İSTANBUL

 

 

İSTANBUL

 

 

KOCAELİ

 

 

KOCAELİ

 

 

TEKİRDAĞ

 

 

KIRKLARELİ

 

 

3

 

BURSA

10 – 13 HAZ. 2017

 

İSTANBUL

 

 

İSTANBUL

 

KOCAELİ

 

KOCAELİ 

 

KÜTAHYA

 

TEKİRDAĞ 

 

4

 

DÜZCE

10 – 13 HAZ. 2017

 

İSTANBUL

 

 

İSTANBUL

 

 

SAKARYA

 

 

BOLU

 

 

ZONGULDAK

 

 

BİLECİK

 

 

5

 

 ÇANAKKALE

10 – 13 HAZ. 2017

 

İSTANBUL

 

 

İSTANBUL

 

 

İZMİR

 

 

İZMİR

 

 

MANİSA

 

 

EDİRNE

 

 

6

 

BALIKESİR

10 – 13 HAZ. 2017

 

İSTANBUL

 

 

İSTANBUL

 

 

BURSA

 

 

BURSA

 

 

YALOVA

 

 

KÜTAHYA

 

 

7

 

KÜTAHYA

10 – 13 HAZ. 2017

 

BURSA

 

 

BURSA

 

 

AFYONKARAHİSAR

 

 

UŞAK

 

 

ESKİŞEHİR

 

 

BALIKESİR

 

 

8

 

İZMİR

10 – 13 HAZ. 2017

 

ÇANAKKALE

 

 

BALIKESİR

 

 

AYDIN

 

 

MUĞLA

 

 

DENİZLİ

 

MANİSA

 

 

9

 

DENİZLİ

10 – 13 HAZ. 2017

 

İZMİR 

 

İZMİR

 

 

ANTALYA

 

 

BURDUR

 

 

MUĞLA

 

 

AYDIN

 

 

10

 

BURDUR

10 – 13 HAZ. 2017

 

İZMİR

 

 

İZMİR

 

 

ANTALYA

 

 

ANTALYA

 

 

ISPARTA

 

 

DENİZLİ

 

 

 

 

 

 

GRUP

NO

 

GRUP MERKEZİ

VE

TARİHLERİ

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

2016 – 2017 SEZONU U13 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI

GRUP MERKEZLERİ, TARİHLERİ VE MÜSABAKALARA KATILACAK İLLER

 

11

 

AKSARAY

10 – 13 HAZ. 2017

 

MERSİN

 

 

MERSİN

 

 

ADANA

 

 

ADANA

 

 

KONYA

 

 

HATAY

 

 

12

 

GAZİANTEP

10 – 13 HAZ. 2017

 

MERSİN

 

 

ADANA

 

 

HATAY

 

 

OSMANİYE

 

 

KAHRAMANMARAŞ

 

 

ŞANLIURFA

 

 

13

 

ANKARA

10 – 13 HAZ. 2017

 

KONYA

 

 

KARAMAN

 

 

NİĞDE

 

 

AKSARAY

 

 

SİVAS

 

 

KIRŞEHİR

 

 

14

 

KAHRAMANMARAŞ

10 – 13 HAZ. 2017

 

MALATYA

 

 

ELAZIĞ

 

 

DİYARBAKIR

 

 

GAZİANTEP

 

 

KAYSERİ

 

 

NEVŞEHİR

 

 

15

 

BATMAN

10 – 12 HAZ. 2017

 

DİYARBAKIR

 

 

SİİRT

 

 

VAN

 

 

MUŞ

 

 

 

 

16

 

ZONGULDAK

10 – 13 HAZ. 2017

 

ANKARA

 

 

ANKARA

 

 

DÜZCE

 

 

SAKARYA

 

 

KARABÜK

 

 

KASTAMONU

 

 

17

 

ÇORUM

10 – 13 HAZ. 2017

 

SAMSUN

 

 

SAMSUN

 

 

TOKAT

 

 

YOZGAT

 

 

ÇANKIRI

 

 

GİRESUN

 

 

18

 

ÇANKIRI

10 – 13 HAZ. 2017

 

ANKARA

 

 

ANKARA

 

 

ZONGULDAK

 

 

ÇORUM

 

 

BARTIN

 

 

SİNOP

 

 

19

 

 

GİRESUN

10 – 13 HAZ. 2017

 

TRABZON

 

 

TRABZON

 

 

SAMSUN

 

 

AMASYA

 

 

ORDU

 

 

RİZE

 

 

20

 

BAYBURT

10 – 12 HAZ. 2017

 

TRABZON

 

 

ERZURUM

 

 

ARTVİN

 

 

GÜMÜŞHANE