2014-2015 sezonu U14  Türkiye Şampiyonası Kayseri’de oynanan final müsabakaları ile sona erdi. Final maçında Bursa Fethiye İdmanyurduspor’u 2-0 yenen Antalya Özer Gençlik ve Spor şampiyon olurken, Mersin Akdeniz Belediyespor’u 2-0 ‘lık skorla mağlup eden Samsun Kadıköy Türkiye üçüncüsü oldu.

Final maçlarının ardından dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını TFF Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan, Kayseri ASKF Başkanı Musa Soykarcı, TFF Kayseri Bölge Müdürü Vahdi ElBaşı, Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Şube Müdürü Cemil Kayhan ve Kayseri Futbol İl Temsilcisi Mustafa Korkmaz törenle verdi.

65 ilden 1220 takımın katılımı ile 14 Mayıs 2015 tarihinde başlayan organizasyonun Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakalarına illerinde başarılı olan 107 takım katıldı. U14 Türkiye Şampiyonası’nda oynanan birinci ve ikinci kademe müsabakaları sonunda; Mersin Akdeniz Belediyespor, Bursa Fethiye İdmanyurduspor, Samsun  Kadıköyspor ve Antalya Özer Gençlik ve Spor finale yükselen takımlar olmuştu.