2016-2017 Futbol Sezonu U19 Türkiye Şampiyonası 2. Kademe Denizli Grup Merkezi kuraları 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 15:00’de Federasyon Binamızda yapılan toplantıda çekildi.

Toplantıya Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Futbol İl Temsilcisi Musa Çoşkun, Yönetim Kurulu Üyesi Çağatay Bostancı ve Oktay Çıtak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Temsilcisi Haluk Tuncay, TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, İl Hakem Kurulu Temsilcisi Hayati Ünal, Saha Komiserleri Derneği Denizli Şube Başkanı Fatih Salmansar, TFFGHD Denizli Şube Temsilcisi Özmen Atalay ve Kulüp Temsilcileri katıldı.

Çekilen kuralar sonucunda A grubunda , İstanbul Bağlarbaşıspor, Ankara Hacettepespor ve Bursa Erdemlispor, B Grubunda ise Bursa Yıldırım Bld.Jim., Eskişehir Odunpazarıspor ve Ankara Demirlibahçespor yer aldı.

Denizli Grup Merkezinde oynanacak olan müsabakaların tamamı Servergazi Stadında oynanacak.

Turnuvanın ilk gününde saat 15:00’de Bağlarbaşıspor ile Hacettepespor karşılaşacak. Saat 17:30’da ise Yıldırım Bld. Jimnastik ile Eskişehir Odunpazarıspor karşı karşıya gelecek.

Bu şampiyonada bizlere tesislerini tahsis eden Demirten Yeşilköy Spor Kulüp Başkanı Sayın Ekrem CİVAN ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz.

Tüm Takımlara Başarılar Dileriz.

Müsabaka sonuçları ve Puan cetveli için Tıklayınız.