2014 – 2015 Futbol Sezonu U19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Denizli Grup Merkezi kuraları 29.04.2015 Çarşamba günü Federasyon binamızda yapılan toplantıda çekildi.

Kura çekim toplantısına Federasyon Başkanımız Feyyaz Ceşen, Başkan Yardımcısı ve Futbol İl Temsilcisi Yaşar Kacar, Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Coşkun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Haluk Tuncay, TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, İl Hakem Kurulu Üyesi Hayati Ünal TFFHGD Denizli Şube Temsilcisi Bülent Özen, Saha Komiserleri Derneği Denizli Şube Başkanı Fatih Salmansar ve Kulüp temsilcileri katıldı.

Çekilen Kuralar sonucunda A Grubunda Kütahya Termikspor, Aydın Sökespor ve Antalya Asat Gençlik ve Spor yer aldı. B Grubunda ise Uşak Belediyespor, İzmir Menderesspor ve Aydın Kuşadasıspor yer alıyor.

Turnuvanın ilk müsabakasında saat 15:00’de Servergazi Futbol Sahasında Kütahya Termikspor ve Aydın Sökespor karşı karşıya gelecek. Saat 17:30’da ise Uşak Belediyespor’la İzmir Menderes Belediyesi Eğitim ve Kültür Spor karşılaşacak.

Tüm Takımlara Başarılar Dileriz.

t1 t2 t3