2016-2017 Futbol Sezonu U19 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Denizli Grup Merkezi kuraları 03 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 15:00’de Federasyon Binamızda yapılan toplantıda çekildi.

 

Toplantıya Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Futbol İl Temsilcisi Musa Çoşkun, Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Coşkun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Temsilcisi Haluk Tuncay, TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, İl Hakem Kurulu Temsilcisi Hayati Ünal, Saha Komiserleri Derneği Denizli Şube Başkanı Fatih Salmansar, Yönetim Kurulu üyesi Levent Karakılıç, TFFGHD Denizli Şube Temsilcisi Özmen Atalay ve Kulüp Temsilcileri katıldı.

 

Çekilen kuralar sonucunda A grubunda Akhisar Yıldırımspor, Ortaca Belediyespor ve İzmir S.Tepe Kandere, B Grubunda ise Muratpaşa Belediyespor, TKİ Tavşanlı Linyitspor ve Salihli Belediyespor yer aldı.

 

Denizli Grup Merkezinde oynanacak olan müsabakaların tamamı Servergazi Stad’ında oynanacak.

Bu şampiyonada bizlere tesislerini tahsis eden Demirten Yeşilköy Spor Kulüp Başkanı Sayın Ekrem CİVAN ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz

 

Turnuvanın ilk gününde saat 14:00’de Akhisar Yıldırımspor ile Ortaca Belediyespor karşılaşacak. Saat 16:00’de ise Muratpaşa Belediyespor ile TKİ Tavşanlı Linyitspor karşı karşıya gelecek.

 

Tüm Takımlara Başarılar Dileriz.

 

Müsabaka sonuçları ve Puan cetveli için Tıklayınız.

 

DSCF9281 DSCF9284 DSCF9285 DSCF9288

DSC_0533