07-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Erzurum’da oynanacak olan UEFA Regions Cup Bölgesel Amatör Karma Türkiye Birinciliği grup belirleme fikstürü bugün Konfederasyon Genel Merkezinde çekildi.
Fikstür çekimine TFF Genel Sekreter Yardımcısı ve Konfederasyon Genel Başkan Vekili Adnan ERSAN, Genel Sekreter Abdullah ALBUNAR ile Amatör İşler Kurul Üyesi Bayram YÜKSEL katıldı.

Organizasyon; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Malatya, Sakarya, Samsun, Trabzon ve Kayseri bölgelerinden birer takım, Erzurum ile Van bölgelerinden karma bir takım olmak üzere 13 bölge karmasının katılımı ile gerçekleşecek.

Müsabakalar 08-10 Mayıs 2018 tarihlerinde 4’er takımlı bir ve 3’er takımlı üç grupta tek devreli lig usulüne göre oynanacak. Grup birincisi olan 4 takım, 12 Mayıs 2018’de yarı final maçlarında karşılaşacak. Final müsabakası ise 13 Mayıs 2018’da oynayacak.

Müsabakalar sonunda birinci olan bölge karması takım, 04-10 Ekim 2018 tarihlerinde Bulgaristan’da düzenlenecek UEFA Regions Cup Turnuvası’nda Türkiye’yi temsil etme hakkını kazanacak.

Gruplar ve eşleme kura çekimi aşağıdaki gibi oluşmuştur: