Konfederasyonumuz önceki dönem yöneticilerinden ve Onur Kurulu üyemiz ve İstanbul ASKF yöneticilerinden değerli kardeşimiz Yemen Ekşioğlu’nu son yolculuğunda sevenleri yalnız bırakmadı.
İlk tören Orhan Saka Amatör evinde düzenlendi. Genel Başkan Ali Düşmez ile Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan’ın konuşmalarının ardından yapılan dua ile cenaze namazının kılınacağı Camii’ye geçildi. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi camiinde kılınan namazın ardından Karacaahmet mezarlığında toprağa verildi.

Merhum Yemen Ekşioğlu kardeşimizin İstanbul’da yapılan cenaze törenine; Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN, TASKK Genel Başkanı Ali DÜŞMEZ, Genel Başkan Vekilleri Adnan ERSAN ve Fahrettin ESERDİ, Genel Sekreter Abdullah ALBUNAR, Genel Başkan Yardımcıları Şener AYDIN ve Metin MENGÜÇ, Kütahya ASKF Başkanı Murat CENGİZ, Kocaeli ASKF Başkanı Murat AYDIN, Yalova ASKF Başkanı Tamer ERBUL, Bursa ASKF Başkanı Osman KILIÇ, TASKK Yönetim Kurulu üyesi Ali Muhammet TANRIYAŞÜKÜR, TASKK Onur Kurulu üyeleri Kemal BEKTAŞ ve Cemal VARDAR, Ankara ASKF Başkan Vekili Bayram YÜKSEL, Kocaeli ve İstanbul ASKF Yönetim Kurulu üyeleri, ailesi, yakınları ve spor camiası katıldı.

Sevgili Onur Kurulu üyemiz Yemen EKŞİOĞLU’na Allah’tan rahmet, ailesine ve spor camiasına başsağlığı dileriz.

Mekanı cennet olsun.