08 Mayıs 2017 Pazartesi günü saat 19:00’de İlbade Sahasında oynanan U14 Final müsabakalarının ikincisinde İncilipınargücü Gençlik Spor Kulübü ile Bağbaşı Zeytinköyspor  karşı karşıya geldi. Bağbaşı ZeytinköySpor rakibini 0-1 mağlup ederek kupayı kazandı.

 

Şampiyon takıma kupa ve madalyalarını Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, TASKK Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Sivri, Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatay Bostancı, Ünal Coşkun, Mesut Bacıkoğlu, Oktay Çıtak, Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun ve Denizli ASKF İl Hakem Kurulu Danışmanı Mehmet Tuncer birlikte verdi.

 

Bağbaşı Zeytinköyspor Kulübü aldığı bu galibiyetin ardından Denizli’yi U14 Türkiye Şampiyonasında Aydın grup merkezinde oynanacak müsabakalarda temsil etme hakkı kazandı.

 

Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen kupa töreninde her takım kaptanından ve sporcularından Türkiye Şampiyonasında Denizli’yi en iyi şekilde temsil etmeleri ve başarı elde etmeleri konusunda söz aldı. Ceşen “ Türkiye Şampiyonasında Fair play çerçevesinde ilimize yakışır bir mücadele etmeniz bizleri gururlandıracaktır. Spor hayatı sizler için yeni başladı. Uzun yıllar ilimiz sporuna hizmet edeceksiniz. Başarılarınızdan dolayı sizlere ve sizlerin yetişmesinde büyük emekleri olan ailenize, antrenörlerinize ve Kulüp Başkanlarınıza ve yöneticilerinize teşekkür ediyorum. Türkiye Şampiyonasında sizlere başarılar diliyorum” dedi.

DSCF9327 DSCF9342 DSCF9344 DSCF9345 DSCF9346 DSCF9352 DSCF9354