01 Mart 2017 Çarşamba günü saat 18:00’de Şirinköy Sahasında oynanan U15 Final müsabakaların ikincisinde Denizli Büyükşehir Belediyespor’la İncilipınargücü Gençlik Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Normal süresi 1-1 eşitlikle tamamlanan müsabakada seri penaltı atışları sonucunda İncilipınargücü Gençlikspor rakibini 5-3 mağlup ederek kupayı kazandı.

Şampiyon takıma kupa ve madalyalarını Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatay Bostancı, Ünal Coşkun, Mehmet Emin Ataş, Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun ve Denizli ASKF İl Hakem Kurulu Danışmanı Mehmet Tuncer birlikte verdi.

-İncilipınargücü Gençlik ve Spor Kulübü aldığı bu galibiyetin ardından Denizli’yi U15 Türkiye Şampiyonasında temsil etme hakkı kazandı.

Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen kupa töreninde her takım kaptanından ve sporcularından Türkiye Şampiyonasında Denizli’yi en iyi şekilde temsil etmeleri ve başarı elde etmeleri konusunda söz aldı. Ceşen “ Türkiye Şampiyonasında Fair play çerçevesinde ilimize yakışır bir mücadele etmeniz bizleri gururlandıracaktır. Spor hayatı sizler için yeni başladı. Uzun yıllar ilimiz sporuna hizmet edeceksiniz. Başarılarınızdan dolayı sizlere ve sizlerin yetişmesinde büyük emekleri olan ailenize, antrenörlerinize ve Kulüp Başkanlarınıza ve yöneticilerinize teşekkür ediyorum. Türkiye Şampiyonasında sizlere başarılar diliyorum” dedi.

1 2 3 4