Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu tarafından Temsilciler Kurulu Talimatı kapsamında düzenlenen seminerlerde Yeni Klasman ve Klasman Temsilcilerinin katılımıyla ikinci gün oturumları gerçekleştirildi. 
 
Tuzla Radisson Blu Hotel’de düzenlenen seminerde bir dizi bilgilendirmede bulunuldu. İkinci günde sabah sırasıyla TFF Temsilciler İşleri Müdür Yardımcısı Sadık Yıldırım “İdari Konular”, TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü Teknik Koordinatörü Erden Or, “Uygulamalı Organizasyon Toplantısı” konularında eğitim verdi. Yeni Klasman Temsilci Adayları bu oturumun ardından yazılı sınava tâbi tutuldu. 
 
Öğleden sonra Klasman Temsilcilerinin de katılımıyla yapılan ikinci oturumda ise sırasıyla TFF Temsilci İşleri Müdür Yardımcısı Sadık Yıldırım “Rapor Hataları-Olayların-İhlallerin Raporlanması “, TFF Akreditasyon Sorumlusu Yahya Bolun “Akreditasyon Sistemi”, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nden Paramedik Eğitmeni Göknur Parlak “İlk Yardım”, E.1 Sınıf Emniyet Müdürü Aydın Balkanlı “Müsabakalarda Güvenlik ve Temsilci İşleri”, TFF Hukuk Müşavirliği’nden Disiplin Müfettişi Avukat Hakan Furkan Tarman “Disiplin Talimatı ve Temsilci Raporları ile İlgili Bilgilendirme”, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden Dr. Nilüfer Geysi de “Kriz Yönetimi” konularında bilgi ve tecrübelerini paylaştı. 
 
Klasman ve Yeni Klasman Temsilcileri seminerleri 3 Ağustos 2023, Üst Klasman ile Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilci Semineri 3-4 Ağustos 2023 günlerinde devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz