Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılını kutlayarak, “Türk milletinin bağımsızlığını dünyaya haykırdığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun” dedi.

Denizli’deki amatör spor kulüplerini bir çatı altında toplayan Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun başkanı Feyyaz Ceşen’den Cumhuriyet’in 100. Yılı ile ilgili mesaj. Cumhuriyetin 100. yaşını kutlamaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getiren Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen,

“29 Ekim, aziz bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Biz bağımsızlığını ve vatanını canının üzerinde tutan bir milletiz. İlelebet payidar kalacak olan Cumhuriyetimizin 100. Yılına ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyet’i armağan ettiği gençlerin daha sağlıklı bir şekilde gelişmelerini sağlamayı amaçlayan bir aile olarak bu gurur gününü yaşıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş tüm şehitlerimizi, rahmet ve minnetle bir kez daha yad ediyorum. Cumhuriyetimizin 100. Yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en kalbi duygularla kutluyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz