Haftalık Program

Haftalık Program

Haftalık Program

0
TARİHGÜNSAATEV SAHİBİ TAKIMLİGMİSAFİR TAKIMSTATSK15.05.2024Çarşamba14:30U15 Türkiye ŞampiyonasıU15U15 Türkiye ŞampiyonasıServergazi 15.05.2024Çarşamba17:00U15 Türkiye ŞampiyonasıU15U15 Türkiye ŞampiyonasıServergazi 15.05.2024Çarşamba19:00Tunaras Adalet SKU17POffEskihisar SKServergazi 15.05.2024Çarşamba21:00Bağbaşı Zeytinköy SKU17POffDenizli Oto 20 Ayyıldız SKServergazi 15.05.2024Çarşamba18:00Genç Ümitler SKU17POffPamukkale SKŞirinköy 15.05.2024Çarşamba20:00Pamukkale Fatih SKU17POffŞemikler SKŞirinköy 15.05.2024Çarşamba18:00Denizli İY Güreller SKU17POffTavas Birlik SKAkkonak 15.05.2024Çarşamba20:00Alparslan Gençlik SKU17POffBereketli SKAkkonak  16.05.2024Perşembe14:30U15 Türkiye ŞampiyonasıU15U15 Türkiye ŞampiyonasıServergazi 16.05.2024Perşembe17:00U15...

Haftalık Program

0
TARİHGÜNSAATEV SAHİBİ TAKIMLİGMİSAFİR TAKIMSTATSK10.05.2024Cuma18:00Denizli Yıldız SKU13Kınıklı Aslan SKSaraçoğlu 10.05.2024Cuma19:30Akvadi SKU13İncilipınargücü GSKSaraçoğlu 10.05.2024Cuma18:00Tavas Birlik SKU13Denizli Gençlerbirliği SKAkkonak 10.05.2024Cuma19:30Başkarcı İY SKU13Akhan Vefa SKAkkonak 10.05.2024Cuma18:00Y. Çivril Belediye SKU13Alsancak SKİlbadı 10.05.2024Cuma19:30Şemikler SKU13Bereketler Sarp SKİlbadı 10.05.2024Cuma21:00Alparslan Gençlik SKU17Bereketli SKŞirinköy 10.05.2024Cuma18:00Acıpayam Belediye SKU13Serinhisar 1906 Bld. SKServergazi 10.05.2024Cuma19:30Çamlık Futbol KulübüU13Honaz SKServergazi 10.05.2024Cuma18:00Sarayköy SKU13Bereketli SKŞirinköy 10.05.2024Cuma19:30Nalan Kaynak...

Haftalık Program

0
TARİHGÜNSAATEV SAHİBİ TAKIMLİGMİSAFİR TAKIMSTATSK03.05.2024Cuma18:00Dokuzkavaklar SKU13Akvadi SKSaraçoğlu 03.05.2024Cuma19:30İncilipınargücü GSKU13Pk. Gençlerbirliği SKSaraçoğlu 03.05.2024Cuma21:00Pamukkale SKU13Pamukkale Fatih SKSaraçoğlu 03.05.2024Cuma18:00Mehmetçik Mh. SKU13Alparslan Gençlik SKİlbadı 03.05.2024Cuma19:30Alsancak SKU13Şemikler SKİlbadı 03.05.2024Cuma18:00Akkonak SKU13Kıralan Demir SKAkkonak 03.05.2024Cuma19:30Denizli Oto 20 Ayyıldız SKU13Başkarcı İdman Yurdu SKAkkonak 03.05.2024Cuma21:00Denizli Gençlerbirliği SKU13Kaptan SKAkkonak 03.05.2024Cuma18:00Altın Yıldız SKU13Sarayköy SKŞirinköy 03.05.2024Cuma19:30Bereketli SKU13Denizli Vefa SKŞirinköy 03.05.2024Cuma21:00DenizlisporU13Nalan Kaynak And....

Haftalık Program

0
TARİHGÜNSAATEV SAHİBİ TAKIMLİGMİSAFİR TAKIMSTATSK25.04.2024Perşembe15:00U18 Türkiye ŞampiyonasıU18U18 Türkiye ŞampiyonasıAkvadi 25.04.2024Perşembe17:30U18 Türkiye ŞampiyonasıU18U18 Türkiye ŞampiyonasıAkvadi 25.04.2024Perşembe17:30Tunaras Adalet SKU15PDen. Gençlerbirliği SKAkkonak 25.04.2024Perşembe19:30Dokuzkavaklar SKU15PGenç Ümitler SKAkkonak 26.04.2024Cuma15:00U18 Türkiye ŞampiyonasıU18U18 Türkiye ŞampiyonasıAkvadi 26.04.2024Cuma17:30U18 Türkiye ŞampiyonasıU18U18 Türkiye ŞampiyonasıAkvadi  27.04.2024Cumartesi15:00Buldan Belediye SKSALPAcıpayam Belediye SKŞirinköy7-127.04.2024Cumartesi17:00Altınyıldız SKU15PKaptan SKŞirinköy1-127.04.2024Cumartesi19:30Genç Ümitler SKU15Pİlbadı SKAkkonak1-127.04.2024Cumartesi15:00Denizli Gençlerbirliği SKU15PDenizli İY...

Haftalık Program

0
TARİHGÜNSAATEV SAHİBİ TAKIMLİGMİSAFİR TAKIMSTATSK18.04.2024Perşembe15:00U16 Türkiye Şamp.U16U16 Türkiye Şamp.Başkarcı 18.04.2024Perşembe17:30U16 Türkiye Şamp.U16U16 Türkiye Şamp.Başkarcı  19.04.2024Cuma15:00U16 Türkiye Şamp.U16U16 Türkiye Şamp.Başkarcı 19.04.2024Cuma17:30U16 Türkiye Şamp.U16U16 Türkiye Şamp.Başkarcı  20.04.2024Cumartesi15:00Bağbaşı Zeytinköy SKSAL-PÇal Belediye SKAkkonak1-3 20.04.2024Cumartesi17:30Denizli İY Güreller SKSAL-PBuldan Belediye SKAkkonak 1-020.04.2024Cumartesi15:00Acıpayam Belediye SKSAL-PTavas Birlik SKŞirinköy 4-420.04.2024Cumartesi17:30Akkonak SKSAL-PDokuzkavaklar SKŞirinköy 2-220.04.2024Cumartesi15:00Yeşilköy SKU15PDenizli İY Güreller SKAkvadi 1-420.04.2024Cumartesi17:00Honaz...

Haftalık Program

0
TARİHGÜNSAATEV SAHİBİ TAKIMLİGMİSAFİR TAKIMSTATSK13.04.2024Cumartesi15:00Denizli İY Güreller SKU17Başkarcı İY SKŞirinköy 5-113.04.2024Cumartesi17:00Bereketli SKU17Şemikler SKŞirinköy 2-213.04.2024Cumartesi16:00Alparslan Gençlik SKU17Akkonak SKİlbadı 6-213.04.2024Cumartesi13:00Horoz Gençlikgücü SKU17Genç Ümitler SKAkkonaktatil 13.04.2024Cumartesi15:00Değirmenönü SKU17Bağbaşı Zeytinköy SKAkkonak ert13.04.2024Cumartesi17:00D. Oto 20 Ayyıldız SKU17Dokuzkavaklar SKAkkonak 2-013.04.2024Cumartesi15:00Pamukkale SKU17Buldan Belediye SKSaraçoğlu tatil13.04.2024Cumartesi17:00İncilipınargücü GSKU17Tunaras Adalet SKSaraçoğlu 4-0 14.04.2024Pazar15:00Emirhisar SK2.A.Özdemirci SKAhmetçik 4-514.04.2024Pazar15:00Denizli Vefa SK2.A.Işıklı SKKıralan 12-114.04.2024Pazar15:00Kelekçi Gençlik SK2.A.Yeşilyuva...

Haftalık Program

0
TARİHGÜNSAATEV SAHİBİ TAKIMLİGMİSAFİR TAKIMSTATSK06.04.2024Cumartesi13:00Çamlık Futbol SKU15Altın Yıldız SKAkkonak2-406.04.2024Cumartesi15:00Tavas Birlik SKSAL-PDenizli İY Güreller SKAkkonak0-906.04.2024Cumartesi17:30Buldan Belediye SKSAL-PBağbaşı Zeytinköy SKAkkonak2-106.04.2024Cumartesi11:00Yeşil Çınar SKU15Denizli İY Güreller SKŞirinköy0-3 06.04.2024Cumartesi15:00Dokuzkavaklar SKSAL-PAcıpayam Belediye SKŞirinköy4-0 06.04.2024Cumartesi17:30Çal Belediye SKSAL-PAkkonak SKŞirinköy2-106.04.2024Cumartesi19:30Altın Horoz SKU15Horoz Gençlikgücü SKŞirinköy1-106.04.2024Cumartesi12:00Genç Ümitler SKU15Tavas Birlik SKSaraçoğlu2-006.04.2024Cumartesi14:00İncilipınargücü GSKU15Acıpayam Belediye SKSaraçoğlu5-006.04.2024Cumartesi15:00Alparslan...

Haftalık Program

0
TARİHGÜNSAATEV SAHİBİ TAKIMLİGMİSAFİR TAKIMSTATSK29.03.2024Cuma18:30Bereketli SKU15Altın Horoz SKŞirinköy3-1  30.03.2024Cumartesi14:00D. Oto 20 Ayyıldız SKU17Acıpayam Belediye SKAkkonak1-0 30.03.2024Cumartesi16:00Şemikler SKU17Dokuzkavaklar SKAkkonak2-030.03.2024Cumartesi11:00Tunaras Adalet SKU17Genç Ümitler SKŞirinköy3-130.03.2024Cumartesi13:00Bereketli SKU17Akkonak SKŞirinköy7-030.03.2024Cumartesi15:00Akkonak SKSALAcıpayam Belediye SKŞirinköy1-130.03.2024Cumartesi13:00Horoz Gençlikgücü SKU17Eskihisar SKİlbadı4-330.03.2024Cumartesi11:00Pamukkale SKU17Başkarcı İY SKSaraçoğlu4-130.03.2024Cumartesi13:00İncilipınargücü GSKU17Bağbaşı Zeytinköy SKSaraçoğlu0-630.03.2024Cumartesi14:00Buldan Belediye SKU17Pamukkale Fatih SKBuldan6-230.03.2024Cumartesi14:00Tavas Birlik SKU17Pelitlibağ...

Haftalık Program

0
TARİHGÜNSAATEV SAHİBİ TAKIMLİGMİSAFİR TAKIMSTATSK23.03.2024Cumartesi12:00Yeşil Çınar SKU15Buldan Belediye SKŞirinköy 2-323.03.2024Cumartesi14:00Çal Belediye SKSAL-PBuldan Belediye SKŞirinköy 0-223.03.2024Cumartesi16:00Altın Horoz SKU15Acıpayam Belediye SKŞirinköy 2-023.03.2024Cumartesi11:00Genç Ümitler SKU15Denizli İY Güreller SKAkkonak 3-223.03.2024Cumartesi13:00Denizli Gençlerbirliği SK2.A.Yenicekent SKAkkonak 1-523.03.2024Cumartesi15:30Bağbaşı Zeytinköy SKSAL-PTavas Birlik SKAkkonak 4-123.03.2024Cumartesi17:30D. Oto 20 Ayyıldız SKU17Alparslan Gençlik SKAkkonak 0-223.03.2024Cumartesi13:00Denizli İY Güreller SKSAL-PDokuzkavaklar SKServergazi 2-123.03.2024Cumartesi15:00Kartalgücü SKU15Sarayköy...

Haftalık Program

0
TARİHGÜNSAATEV SAHİBİ TAKIMLİGMİSAFİR TAKIMSTATSK 15.03.2024Cuma12:00DenizlisporU19Manisa Futbol KulübüD.Seyfi Atlı 0-2  16.03.2024Cumartesi11:00D. Oto 20 Ayyıldız SKU15Dokuzkavaklar SKAkkonak 0-4 16.03.2024Cumartesi13:00Acıpayam Belediye SKSAL-PDenizli İY Güreller SKAkkonak 1-2 16.03.2024Cumartesi15:30Tavas Birlik SKSAL-PÇal Belediye SKAkkonak 1-5 16.03.2024Cumartesi12:00Kartalgücü SKU15Nalan Kaynak And. SKServergazi 3-1 16.03.2024Cumartesi14:00Dokuzkavaklar SKSAL-PBağbaşı Zeytinköy SKServergazi 1-1 16.03.2024Cumartesi16:00Servergazi SK2.A.Nikfer SKServergazi 2-5 16.03.2024Cumartesi18:00Denizli Vefa SKU15Şemikler SKServergazi 0-11 16.03.2024Cumartesi10:00Tunaras Adalet SKU15İncilipınargücü GSKŞirinköy 2-0 16.03.2024Cumartesi12:00Yeşil Çınar SKU15Pamukkale SKŞirinköy 2-0 16.03.2024Cumartesi14:00Buldan...