Puan Durumu
U16 Ligi B Grubu
Puan Durumu
Sıra Takımlar O G B M A Y Av P
1 GENÇ ÜMİTLER SPOR 13 13 0 0 61 3 58 39
2 ACIPAYAM BELEDİYE SPOR 14 11 1 2 57 14 43 34
3 YEŞİL ÇINAR SPOR 14 8 2 4 41 37 4 26
4 İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK 13 7 2 4 30 26 4 23
5 TEKKEKÖYSPOR 14 7 0 7 22 33 -11 21
6 SERİNHİSAR 1906 BLD SPOR 14 4 1 9 26 52 -26 13
7 DENİZLİ KAPLANLAR SPOR 13 1 0 12 3 36 -33 3
8 DENİZLİ PARS SPOR 13 0 0 13 0 39 -39 0
 
 
Müsabaka Programı
 
Tarih 1. TAKIM 2. TAKIM Sonuç
23.09.2023 YEŞİL ÇINAR SK SERİNHİSAR 1906 BLD 4-4
23.09.2023 İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK TEKKEKÖY SK 1-3
23.09.2023 GENÇ ÜMİTLER SK ACIPAYAM BLD SK 2-1
23.09.2023 DENİZLİ PARS SK DENİZLİ KAPLANLAR SK 0-3
 
30.09.2023 TEKKEKÖY SK GENÇ ÜMİTLER SK 0-4
30.09.2023 SERİNHİSAR 1906 BLD İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK 1-4
30.09.2023 ACIPAYAM BLD SK DENİZLİ PARS SK 3-0
30.09.2023 DENİZLİ KAPLANLAR SK YEŞİL ÇINAR SK 0-3
 
07.10.2023 İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK YEŞİL ÇINAR SK 2-4
07.10.2023 GENÇ ÜMİTLER SK SERİNHİSAR 1906 BLD 8-0
07.10.2023 DENİZLİ PARS SK TEKKEKÖY SK 0-3
07.10.2023 ACIPAYAM BLD SK DENİZLİ KAPLANLAR SK 3-0
 
14.10.2023 TEKKEKÖY SK ACIPAYAM BLD SK 1-3
14.10.2023 SERİNHİSAR 1906 BLD DENİZLİ PARS SK 3-0
14.10.2023 YEŞİL ÇINAR SK GENÇ ÜMİTLER SK 0-3
14.10.2023 DENİZLİ KAPLANLAR SK İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK 0-3
 
21.10.2023 GENÇ ÜMİTLER SK İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK 4-0
21.10.2023 DENİZLİ PARS SK YEŞİL ÇINAR SK 0-3
21.10.2023 ACIPAYAM BLD SK SERİNHİSAR 1906 BLD 7-0
21.10.2023 DENİZLİ KAPLANLAR SK TEKKEKÖY SK 0-3
 
28.10.2023 SERİNHİSAR 1906 BLD TEKKEKÖY SK 0-3
28.10.2023 YEŞİL ÇINAR SK ACIPAYAM BLD SK 1-4
28.10.2023 İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK DENİZLİ PARS SK 3-0
28.10.2023 GENÇ ÜMİTLER SK DENİZLİ KAPLANLAR SK 3-0
 
04.11.2023 TEKKEKÖY SK YEŞİL ÇINAR SK 1-4
04.11.2023 DENİZLİ PARS SK GENÇ ÜMİTLER SK 0-3
04.11.2023 ACIPAYAM BLD SK İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK 8-0
04.11.2023 DENİZLİ KAPLANLAR SK SERİNHİSAR 1906 BLD 0-3
 
11.11.2023 SERİNHİSAR 1906 BLD YEŞİL ÇINAR SK 6-8
11.11.2023 TEKKEKÖY SK İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK 0-3
11.11.2023 ACIPAYAM BLD SK GENÇ ÜMİTLER SK 1-5
11.11.2023 DENİZLİ KAPLANLAR SK DENİZLİ PARS SK  
 
13.11.2023 GENÇ ÜMİTLER SK TEKKEKÖY SK 5-0
13.11.2023 İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK SERİNHİSAR 1906 BLD 3-1
13.11.2023 DENİZLİ PARS SK ACIPAYAM BLD SK 0-3
13.11.2023 YEŞİL ÇINAR SK DENİZLİ KAPLANLAR SK 3-0
 
16.11.2023 YEŞİL ÇINAR SK İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK 3-3
16.11.2023 SERİNHİSAR 1906 BLD GENÇ ÜMİTLER SK 1-8
16.11.2023 TEKKEKÖY SK DENİZLİ PARS SK 3-0
16.11.2023 DENİZLİ KAPLANLAR SK ACIPAYAM BLD SK 0-3
 
19.11.2023 ACIPAYAM BLD SK TEKKEKÖY SK 10-0
19.11.2023 DENİZLİ PARS SK SERİNHİSAR 1906 BLD 0-3
19.11.2023 GENÇ ÜMİTLER SK YEŞİL ÇINAR SK 10-0
19.11.2023 İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK DENİZLİ KAPLANLAR SK 3-0
 
26.11.2023 İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK GENÇ ÜMİTLER SK  
26.11.2023 YEŞİL ÇINAR SK DENİZLİ PARS SK 3-0
26.11.2023 SERİNHİSAR 1906 BLD ACIPAYAM BLD SK 0-5
26.11.2023 TEKKEKÖY SK DENİZLİ KAPLANLAR SK 3-0
 
03.12.2023 TEKKEKÖY SK SERİNHİSAR 1906 BLD 2-1
03.12.2023 ACIPAYAM BLD SK YEŞİL ÇINAR SK 4-3
03.12.2023 DENİZLİ PARS SK İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK 0-3
03.12.2023 DENİZLİ KAPLANLAR SK GENÇ ÜMİTLER SK 0-3
 
10.12.2023 YEŞİL ÇINAR SK TEKKEKÖY SK 2-0
10.12.2023 GENÇ ÜMİTLER SK DENİZLİ PARS SK 3-0
10.12.2023 İNCİLİPINAR GÜCÜ GSK ACIPAYAM BLD SK 2-2
10.12.2023 SERİNHİSAR 1906 BLD DENİZLİ KAPLANLAR SK 3-0